Професійна мінімийка з осьовим насосом для авто. Тиск 130-150 бар. Продуктивність 360-480 літрів на годину. Максимальна робоча температура 40°С. Компактна, ергономічна і проста у використанні машина. Може використовуватися на автомийці, в майстернях, та ін.
Професійні апарати високого тиску без нагріву води. Корпус з нержавіючої сталі. Трициліндровий насос, продуктивний мотор з подвійним захистом від перегріву. Оснащені двигуном на 1450 об. /хв. або 2800 об. /хв. Сфера застосування: будівництво, очищення сильних забруднень високим тиском, обслуговування дорожньої інфраструктури тощо.
Професійні апарати високого тиску без нагріву води. Корпус з нержавіючої сталі. Трициліндровий насос, продуктивний мотор з подвійним захистом від перегріву. Оснащені двигуном на 1450 об./хв. Сфера застосування: будівництво, очищення сильних забруднень високим тиском, обслуговування дорожньої інфраструктури тощо
Індустріальна мийка високого тиску без нагріва води. Корпус з нержавіючої сталі. Трициліндровий насос, продуктивний мотор з подвійним захистом від перегріву. Оснащена двигуном на 1450 об./хв. Світлодіодна сигналізація, лічильник операційних годин. Спеціально розроблена для важких робіт. Сфера застосування: будівництво, очищення сильних забруднень високим тиском, обслуговування дорожньої інфраструктури тощо
Індустріальна мийка високого тиску без нагріва води. Корпус з нержавіючої сталі. Трициліндровий насос, продуктивний мотор з подвійним захистом від перегріву. Чотири підйомних гака. Оснащена двигуном на 1450 об./хв. Світлодіодна сигналізація, лічильник операційних годин. Спеціально розроблена для важких робіт. Сфера застосування: будівництво, очищення сильних забруднень високим тиском, обслуговування дорожньої інфраструктури тощо
Автономні мийки високого тиску без підігріву води з двигуном внутрішнього згоряння. Залежно від моделі максимальний тиск від 200 до 210 бар і продуктивність 900-1260 літрів на годину. Максимальна робоча температура 40°С. Рама машини з міцного металу з підйомними гаками, корпус виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 430.
Стаціонарні мийки високого тиску без нагрівання води. Залежно від моделі максимальний тиск від 130 до 200 бар і продуктивність 600-1200 літрів на годину. Максимальна робоча температура 40°С. Можлива робота з температурою до 70°С при додатковому замовленні ущільнюючої манжети насоса для високих температур.
Стаціонарний апарат високого тиску без підігріву. Моделі мають максимальний тиск від 130 до 200 бар і продуктивність 600-1260 літрів на годину. Максимальна робоча температура 70°С. Апарат має трициліндровий насос, керамічні поршні з латунною головкою, закриту раму з нержавіючої сталі марки AISI 304.