Про нас

About page poster
Ви займаєтеся готельним, ресторанним або клінінговим бізнесом? Власник пральні або хімчистки? Керуєте роботою прального цеху на приватному або державному підприємстві? Ласкаво просимо!

Наш сайт створений для професіоналів. Для тих, хто розуміє: успіх і прибутковість бізнесу безпосередньо залежать від якості та ефективності професійної хімії, від надійності, продуктивності і технічних параметрів обладнання.

Група компаній «Лондрі Трейд» пропонує комплексне рішення усіх потреб, пов’язаних з вашою сферою діяльності

Чому професіонали обирають «Лондрі Трейд»?

Це вигідно. Володіючи ексклюзивними правами продажу, ми здійснюємо прямі поставки сертифікованої продукції провідних світових виробників за доступними антикризовими цінами. Наші ціни дозволять вам істотно заощадити.

Це зручно. Широкий вибір представлених товарів, сервісне обслуговування, консультаційна підтримка — у нас ви знайдете все, що необхідно для вашого бізнесу. Доставка здійснюється по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій.

Це надійно. Група компаній «Лондрі Трейд» понад 20 років поставляє якісну техніку і хімію для індустрії чистоти, є одним з лідерів в цій галузі. Досвід та професіоналізм наших співробітників, налагоджені зв’язки та відпрацьовані роками бізнес процеси забезпечать комфортну та надійну співпрацю.

Європейська якість
Наші постачальники