Прасувальний стіл для хімчистки

Для фінішної обробки фасонного одягу в хімчистці ми пропонуємо прасувальний стіл з піддувом італійської компанії Camptel, серію EUROPA і серію DE LUXE. Ці прасувальні столи пропонують максимально високу якість прасування всіх типів тканини, включаючи делікатні. Столи можна укомплектувати додатковими опціями, які допоможуть максимально оптимізувати роботу оператора і скоротити втому протягом робочої зміни. Столи серії DE LUXE пропонують користувачеві подачу пари з самої прасувальної поверхні. А модель DE LUXE 21С укомплектована більш потужним парогенератором, який зможе додатково забезпечувати роботу інших одиниць волого-теплової обробки у Вашому цеху (паровий манекен, інший стіл і т.п.). Всі столи мають міцну конструкцію, не вибагливі в обслуговуванні, легкі в управлінні. Виробник використовує чохли прасувальної поверхні з матеріалів, які полегшують прасування і мають тривалий термін служби.

EUROPA 62V

Вакуумний стіл з піддувом EUROPA призначений для обробки фасонної білизни, виробів з делікатних тканин, а також дрібних деталей, що не піддаються прасування за допомогою преса або пароманекену. Тут встановлена ​​подвійна система педалей ліворуч і праворуч (крім моделей з прямокутною поверхнею), прасувальна поверхня має електричний нагрів. Висота поверхні зафіксована на висоті 90 см. Стіл підключається до зовнішнього парогенератору (до 5 Бар). Парова праска (замовляється додатково) має перемикач, який миттєво подає пар і включає вакуум.

EUROPA 62A

Як модель 62V, але з вбудованим парогенератором (4 літри – 3,5 кВт) і електропаровой праскою.

DE LUXE 21B

Має вбудований парогенератором об’ємом 14 л і потужністю 7,5 кВт. Стіл підключається до зовнішнього повітряного компресора. У базову комплектацію входить вбудований вентилятор для поддува і вакууму, електропарова праска.

DE LUXE 21С

Має вбудований парогенератором об’ємом 20 л. Потужність в 10 кВт забезпечується двома незалежними нагрівальними елементами по 5 кВт. Ця модель також підключається до зовнішнього повітряного компресора. У базову комплектацію також входить вбудований вентилятор для поддува і вакууму, електропарова праска.

DE LUXE 21D

Потребує підключення до зовнішнього джерела пари (до 5 Бар) і зовнішнього джерела стисненого повітря. У базову комплектацію також входить електропарова праска і ємність для конденсату.

DE LUXE 21DС

Працює тільки з зовнішніми джерелами подачі пари, стисненого повітря і вакууму. Підключення до зовнішнього парогенератору (до 5 Бар), вакууму і повітряному зовнішньому компресору. Комплектація: електропарова праска і ємність для конденсату.

З цим товаром вас може зацікавити:
Вакуумний прасувальний  стіл моделі  TV/SG в стандартній комплектації має профессійну праску, нагрів поверхні, вакуумній відсмоктувач пари, парогенератор на 8 літрів.
Прасувальний прес для обробки халатів, спецодягу, піджаків, пальто, брюк і т.п. Забезпечує якісне прасування і високу продуктивність в Вашій пральні і хімчистці.
Ідеальна якість прасування білизни із залишковою вологістю до 25%. Ширина валу до 200 см, продуктивність до 60 кг/ч.