Безпечні професійні миючі засоби для клінінгу, які підходять для прибирання різних типів твердих поверхонь в приміщенні.


Концентрований універсальний миючий засіб для різних поверхонь. Високоефективний для очищення всіх типів забруднень. Зручне застосування, не потребує змивання водою, не залишає слідів, запобігає осіданню пилу і повторному забрудненню. Екологічний, володіє свіжим запахом. Економічне використання.
Універсальний миючий засіб подвійної дії: дезинфікує і дезодорує. Ідеально підходить для щоденного прибирання і швидкої дезінфекції всіх поверхонь що миються. Має значну антибактеріальну і дезодоруючу дію, залишає стійкий бальзамний запах.
Універсальний миючий засіб для видалення плям з різних видів поверхонь: вікон, плитки, пластика, ламінованих, плівкових покриттів, забарвлених стійкою водоемульсійною фарбою стін, шпалер, що миються, стійких до дії розчинників килимових покриттів, тощо.
Миючі засоби для готелів представлені комплексною системою SUTTER Professional, яка дозволяє швидко і легко приготувати робочі розчини для професійного прибирання номерного фонду.
Концентрований миючий засіб для скляних поверхонь. Утворює піну, яка покращує ковзання насадки сквіджа по склу, допомагає розмежувати оброблену і необроблену частини поверхні. Підходить для великих скляних поверхонь. Зручно в застосуванні, не вимагає змивання водою, не залишає розводів, утворюючи невидиму плівку, запобігає повторним забрудненням.