Історія компанії Huebsch налічує більше 100 років. Сьогодні це провідний світовий виробник професійних і промислових пральних і сушильних машин, обладнання для пралень самообслуговування.

При виробництві використовуються металеві каркаси і інверторні двигуни. Особлива увага приділяється підбору найбільш зносостійких матеріалів. Це надає пральні техніці Huebsch особливу міцність, гарантує безперебійну довговічну роботу.

Використання передових технологій – одна з основних складових успіху пральних і сушильних машин Huebsch. Компанія має 31 оформлений патент, при цьому постійно вдосконалює та модернізує свою продукцію.

Використання запатентованих технологій Controls, Galaxy, і eBoost, сучасне програмне забезпечення в комбінації з надійними деталями значно підвищує ефективність роботи, дозволяє максимально скоротити витрати.

Обов’язковим етапом виробничого процесу є тестування техніки Huebsch в спеціально обладнаних лабораторіях, де вона проходить випробування колосальними навантаженнями. Ще одна важлива перевага прального обладнання Huebsch – надання кращою в галузі гарантії, високий рівень консультаційної підтримки.

Група компаній «Лондрі Трейд» здійснює прямі поставки в Україну пральної техніки Huebsch, запчастин та комплектуючих, надає сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.