GMP Commerciale – це найвідоміший у Західній Європі виробник прасувальних катків. Компанія протягом більше 30 років встановлює стандарти для прасувального обладнання цього класу. За тривалий термін, який ми поставляємо прасувальну техніку GMP, ця компанія зарекомендувала себе у наших клієнтів, як надійний виробник високоякісного обладнання.

Прасувально-сушильні катки (каландри) серії G дають чудову якість прасування і виходять із заводу компанії вже з усіма необхідними опціями (хромований вал, регулятор швидкості та ін.).

Прасувальні катки укомплектовані найщільнішою на ринку України термостійкої тканиною (400г / м²), яка служить у кілька разів довше, ніж аналоги на ковзанках конкурентів. Два модельних ряди прасувальних катків цього виробника зможуть задовольнити будь-які потреби і будь-який бюджет.

На нашому складі завжди в наявності популярні моделі, запасні частини та витратні матеріали для техніки цього виробника. Ми також пропонуємо короткі терміни поставки витратних матеріалів до прасувальної техніці інших виробників.