Ця французька кампанія має тривалу історію виробництва якісних промислових пральних машин, у тому числі і машин бар’єрного типу. Також тут виробляють сушильно-прасувальні каландри, які займають велику частку ринку Європи та США. Завод компанії знаходиться в передмісті Парижа.

Сьогодні, завдяки використанню новітнього устаткування на підприємстві, і 60-річному досвіду роботи, компанія DANUBE визнана одним з лідерів серед виробників промислового прального обладнання. Ця першість підтверджується якістю і робочими характеристиками виробленої техніки, а також різноманіттям рішень, які пропонуються клієнтам.

Серед клієнтів заводу не тільки лікарні, готелі, ресторани, комерційні пральні та інші кінцеві споживачі, а й ряд світових заводів-виробників, що продають деякі моделі DANUBE під своїми торговими марками.

Вся продукція на заводі збирається з вузлів і частин найвищої якості, обов’язково європейського виробництва. Завод має сертифікат ISO 9001, дає тривалу гарантію на всю техніку. Гарантію заводу на території України підтримує група компаній “Лондрі Трейд”.