ASKO – це міжнародна корпорація з повною лінійкою продуктивних пральних і сушильних машин для міні пралень і пралень самообслуговування. Техніка ASKO пропонує чудову якість прання, використовуючи при цьому менше води, електроенергії і миючих засобів. Деталі машин виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. ASKO на своїх виробництвах підтримує традиційно високий рівень “скандинавської якості”. З 1996 року заводи ASKO сертифіковані за стандартом ISO 9001, що гарантує високу якість техніки.

Скандинавський дизайн професійного прального обладнання відрізняється своєю особливою естетикою і зовнішнім виглядом. В основі дизайну техніки АСКО полягає чистота ліній, простота і природність, які виражаються в підборі відповідного матеріалу і кольору.

Слід зауважити, що дизайн – це не тільки зовнішній вигляд. Тут ви побачите пильну увагу до функціональних якостей та ергономічності техніки.

Моделі устаткування для міні пральні – це результат тісної співпраці між відділом досліджень і розробок ASKO та дизайнерським агентством Propeller в Стокгольмі.

Пральні та сушильні машини можуть бути укомплектовані жетоноприймачами для використання в пральні самообслуговування.