Візок для білизни з виїмкою

Візок 1695 CR

Візок для білизни з анодованого алюмінію. Виїмка по довгій стороні робить завантаження і вивантаження білизни простим, незважаючи на значний внутрішній об’єм – майже 900 літрів.

Візок має гладкі поверхні без перфорації і рифлені стінки. Встановлена ​​міцна нижня рама і алюмінієвий амортизатор. Дуже велика вантажопідйомність при невеликій вазі візка. Розташування коліс у форматі 1-2-1 дозволяє транспортування при повному завантаженні без особливих зусиль.

Виробник – ALVI, Італія.
ХАРАКТЕРИСТИКИ

КодВнутрішні розміри (мм)Общие размеры (мм)Расположение колёсВес (кг)Объём (л)
RB1695ON0011470 x 900 x 670 B1500 x 930 x 865 B1-2-137.8886

Повний каталог продукції італійського виробника ALVI можна завантажити тут.

З цим товаром вас може зацікавити:
Легкі і надійні візки для пральні з анодованого алюмінію. Великий вибір моделей з об'ємом від 305 до 623 літрів. Мають гладкі поверхні і рифлені стінки. Встановлена міцна нижня рама і амортизатор з легких сплавів.
Легкий, зручний, практичний та ергономічний візок для сухої білизни. При необхідності легко складається, що дозволяє заощадити місце в пральні. Прекрасне, недороге рішення для оптимізації робіт з транспортування білизни.
У візків рифлені стінки і гладкі поверхні. Ідеально підходить для транспортування як мокрої, так і сухої білизни. Вибір моделей об'ємом 220 і 313 літрів. Невисока ціна моделі зробила її популярною серед власників пральні. Візок не призначен для замочування.