Алюмінієві візки для пральні – це робота без зусиль, міцна конструкція і дуже довгий термін служби. Завдяки успішній співпраці з нашими італійськими партнерами, ми можемо запропонувати найбільший вибір візків в Україні. На додаток до цього, наші ціни навіть нижче, ніж у вітчизняного виробника завдяки прямому та регулярному постачанню.


Легкий, зручний, практичний та ергономічний візок для сухої білизни. При необхідності легко складається, що дозволяє заощадити місце в пральні. Прекрасне, недороге рішення для оптимізації робіт з транспортування білизни.
У візків рифлені стінки і гладкі поверхні. Ідеально підходить для транспортування як мокрої, так і сухої білизни. Вибір моделей об'ємом 220 і 313 літрів. Невисока ціна моделі зробила її популярною серед власників пральні. Візок не призначен для замочування.
Легкі і надійні візки для пральні з анодованого алюмінію. Великий вибір моделей з об'ємом від 305 до 623 літрів. Мають гладкі поверхні і рифлені стінки. Встановлена міцна нижня рама і амортизатор з легких сплавів.
Візок для пральні має перфоровані, рифлені стінки. Отвори Ø 10 мм. Всі візки виготовлені з анодованого алюмінію, не піддаються корозії. Можливо переміщати максимально завантажений візок без особливих зусиль.
Візок для білизни з анодованого алюмінію. Виїмка по довгій стороні робить завантаження і вивантаження білизни простим, незважаючи на значний внутрішній об'єм - майже 900 літрів.
Завдяки виготовленим зі спеціальної сталі пружинам дно візка плавно опускається у міру завантаження білизною, повертається у вихідне положення при розвантаженні. Ефективне рішення для оптимізації обсягу білизни.