Візки для білизни і модульна система зберігання і транспортування, розроблені італійською компанією ALVI, дозволять оптимізувати логістику і простір у будь-якому медичному закладі та лікарні. Вся продукція виготовлена з анодованого алюмінію і в кілька разів легше вітчизняних аналогів. Візки легко дезінфікувати і мити.


Пропонуємо модульну систему з великим вибором стелажів і візків, які дозволять оптимізувати використовуваний простір в лікарні і поліклініці.
Алюмінієві візки-шафи забезпечують стерильність вмісту під час перевезення з центру стерилізації до різних відділень. Всі візки легко дезінфікувати і мити.
Великий вибір лікарняних візків-шаф зі знімними полицями. Корпус з алюмінію з дверцятами. Найлегші лікарняні візки для білизни на українському ринку.
Для простого і безклопітного перевезення великих і малих обсягів брудної білизни або відходів ми пропонуємо кілька ергономічних моделей алюмінієвих візків.
Універсальний візок-етажерка 3500 CR. Виготовлен з листового алюмінію і алюмінієвих порожнистих профілів. Проста і швидка процедура миття та дезінфекції.