Повний асортимент візків для готельного господарства – візки для покоївок, для транспортування чистої білизни, для мішків, для збору брудної білизни, контейнери для відходів. Тривалий термін служби за рахунок міцної і надійної конструкції. Стійкі до зносу.


Великий вибір візків для транспортування чистої білизни. Легкі, міцні і функціональні. Просто і легко піддаються миттю та дезінфекції. Всі моделі можуть бути додатково укомплектовані кріпленням до держателям мішків і висувними полицями.
Візки з утримувачами мішків призначені для збору брудної білизни та відходів у поліетиленові або в матерчаті мішки. Основа і кришка виготовлені з ПВХ, опорна конструкція з анодованого алюмінію, кріпильне кільце з нержавіючої сталі з гумовими торцями. Спеціальна конструкція і компоненти дозволили звести рівень шуму при користуванні до мінімуму.
Італійський виробник пропонує кілька практичних моделей транспортних візків для простого і безклопітного перевезення великих обсягів брудної білизни або відходів.
Великий вибір транспортних візків-шаф зі зйомними полицями. Корпус візків виготовлено з листового алюмінію, навісні дверцята відкриваються на 270°. Каркас дна із сталі, покритий епоксидним поліефіром. Повна вантажопідйомність до 250 кг.
Модель з двома полицями 3500 CR. Широка сфера застосування, легкий і міцний. Швидко і просто миється, легка процедура дезінфекції. Матеріал не піддається корозії. Можна використовувати для Room Service.