Главная / Процес обробки білизни в пральні

Процес обробки білизни в пральні складається з етапів:
1. Сортування брудної білизни за фасоном/щільності і за ступенем забруднення.
2. Прання.
3. Сушка.
4. Фінішна обробка (прасування).
5. Сортування і складання білизни для зберігання.

Прання білизни в промислових прально-віджимні машинах.
Промислові пральні/сушильні машини на відміну від побутових

  • Мають більший запас міцності – можуть працювати поспіль 8-20 годин. При використанні побутової машини в такому режимі її термін служби близько року. Термін служби промислових машин до 25 років.
  • Професійне пральне обладнання має короткий цикл прання: 40-60 хв. (в 2-3 рази коротше циклу звичайної побутової машинки).
  • На побутові машини , використовувані в промислових цілях , гарантія виробника не поширюється. Гарантія на промислові машини від повної гарантії 1 рік (робота і деталі безкоштовно) до 2-3 років обмеженою гарантії (тільки деталі безкоштовно).
  • Наявність мікропроцесора і використання професійних дозаторів миючих засобів дозволяє домогтися значної економії миючих, води та електроенергії.
  • Тривалість циклу сушіння у промислових сушильних машин в 1,5-2 рази коротше, ніж у побутових. Термін служби – те ж, що і для пральних машин.

Конструкція машин з високим запасом міцності, виконана з високоякісної нержавіючої сталі. Термін служби машин до 25 років.
Особливості установки: установка м’яка на рівну підлогу (немає необхідності у фундаменті).
Машини з підресореною підвіскою барабана , двигун з інвертером частоти оборотів і системою автобалансу – все це дозволяє значно зменшити вібрацію.
Тим не менш, DANUBE рекомендує всі машини кріпити до підлоги анкерами.

Вид нагрівання: машини з електричним нагрівальним елементом, можлива подача гарячої води, що економить електроенергію.

Швидкість віджиму. Cтіральние машини c високошвидкісним віджиманням – до 1000 об/хв. Залишкова вологість білизни складе 50%, що скорочує цикл сушіння і дозволяє заощадити електроенергію. Швидкість віджиму регулюється залежно від програми.

Мікропроцесорне управління. Машини оснащені вільно програмованим мікропроцесором, який дозволяє створити необхідну кількість програм для білизни (насамперед, за ступенем забруднення). У комплексі з встановленим дозатором для миючих – це значна економія миючих засобів, води та електроенергії. Такий підхід робить машини легко керованими для персоналу (запрограмована не тільки тривалість циклу, а й подача миючих засобів).

Тривалість циклу прання. Середня тривалість прання дорівнює 40-60 хвилин, Це близько 8-9 завантажень в зміну.
Тривалість циклу залежить від завантаження машини (машини меншого завантаження виконають більше число циклів), від ступеня забруднення білизни (найкоротший – для слабозагрязненного білизни) і вибраного температурного режиму (прання з кип’ятінням – 1,5 год).

Сушка білизни в сушильних машинах серії DD.
Сушка білизни відбувається внаслідок циркуляції гарячого повітря в обертовому барабані.
Тривалість циклу сушіння до 0% вологості до 60 хвилин, залежно від вологості завантаженої білизни, від щільності тканини.

  • Барабан з нержавіючої сталі AISI 304.
  • Мікропроцесорне управління.
  • Встановлений реверс – система запобігання зминання речей.
  • Охолодження речей в кінці циклу сушіння.

Фінішна обробка (прасування). Фасонне білизна прасується за допомогою фінішного обладнання – прасувальні столи, преси, пароманекени.
Пряме білизну можна гладити прасувальним катком – при 25% залишкової вологості (15-20 хвилин необхідно підсушити в сушильному барабані після прання в машині з віджиманням 1000 об/хв.) Або сушильно-прасувальних катком – білизна подається на каландр відразу після прання в машині з віджиманням 1000 об/хв . (при цьому досягається виняткова якість прасування).