Наші численні клієнти дозволяють нам час від часу отримувати цікаві статистичні дані. Так ми дізналися, що в 7 з 10 пралень говорять таке: «стираємо хорошими порошками, ми стежимо за рекламою!» , «Обов’язково замочуємо ресторанне білизну на ніч», «кращий засіб від плям – БЕЛИЗНА», «перекис відмінно відбілює», «що ви нас вчите як прати – ми, що, вдома не перемо?». Чесне слово, це справжні висловлювання працівників пралень. Розуміємо, що складно знайти кваліфікований персонал. Але ж завжди можна запросити кваліфікованого технолога для консультації. І не треба при цьому думати , що він вас «розводить» на професійні миючі засоби. Хороший технолог дозволить вам не витратити зайве на тих же миючих, а правильно написані програми прання дозволять заощадити ще й воду з електороенергією.

Ось приклад з життя: власниця пральні поскаржилася, що подорожчали порошки і, тепер собівартість прання значно підвищилася. У розмові з нашим технологом з’ясувалося, що перуть вони побутовими порошками та рекламно – популярним засобом від плям. Дозування порошку 10г на кілограм білизни! Але все одно погано стирає і змушені перепирати (для ясності – дозування в даному випадку повинна була бути 20г!) . Наш технолог запропонував професійну систему прання і строгі дозування : 1) основне миючий – пральний порошок, 2) підсилювачі прання – кисневий відбілювач BLEACH і плямовивідний засіб для сильнозабрудненої білизни; 3) кондиціонер-нейтралізатор. Результат – собівартість прання знизилася в 1,5 рази (і по витраті миючих, і з урахуванням різкого зменшення перестірок).

Цей приклад і багато інших показують, що технологій прання в багатьох пралень практично не існує. Відсоток зносу білизни великий. Так, минулого року один великий столичний готель пред’явив претензію комерційної пральні на значну суму з чотирма нулями за річний знос білизни.
Як показує практика, самому великому зносу схильний ресторанний, кухонний, SPA і лікарняний текстиль. Для прання часто використовують хлорку, луг, перекис, щавлеву кислоту, перуть на програмах з кип’ятінням. У результаті – знос текстилю дуже і дуже значний.
Професійні системи прання з використанням професійної хімії дозволяють ефективно відпирати будь-які забруднення, при цьому термін служби текстилю може досягати 6-8 років (доведено у світовій практиці!).
Оптимальне використання пральня хімії, ресурсів (води, електроенергії) і стабільну якість – основні переваги професійного прання.

Багато хто вважає, що професійна хімія – це дороге задоволення. То де ж економія?
Ось головні аргументи на користь професійного прання :

  • Автоматичні дозатори рідких миючих дозволяють оптимізувати витрата і контролювати персонал.
  • Відсоток перестіркі знижується до 1-2%.
  • Продовжується термін служби текстилю, а, значить, економляться кошти на щорічні закупівлі.
  • Робота препаратів починається вже при 40С °, що дозволяє прати на менш енергоємних циклах.

Наші технологи готові запропонувати вам професійні технології прання і професійні хімікати, що забезпечить вашій пральні хороший прибуток, високу якість послуг і задоволених клієнтів.

Періть з нами, періть професійно і домагайтеся відмінних результатів!