Сушильні машини і барабани

Ми поставляємо сушильні машини і барабани для пральні будь-яких розмірів і будь-яким бюджетом. За багато років роботи в цій галузі ми відібрали саму надійну і продуктивну техніку на ринку.

Завдяки прямим поставкам із заводів-виробників ми можемо запропонувати споживачеві помірну ціну, а в разі відсутності моделей на нашому складі – короткі терміни поставки з Європи. Навіть обладнання виробництва США завжди в наявності на складі заводу в Бельгії.


Завантаження до 7 кг сухої білизни. Сушильні машини ASKO поєднують в собі професійну конструкцію з останніми досягненнями в області сенсорних технологій і відрізняється чудовими результатами при максимальній економії, простоті управління і швидкості роботи.
Завантаження 10 кг. Техніка для міні пральні дає можливість промислової сушки білизни, махрових виробів, спецодягу тощо. Надійна, проста в управлінні машина.
Завантаження 12, 16, 26, 38, 45, 60 або 84 кг. Сушильні барабани для пральні DANUBE виділяються з ряду аналогів використанням прямого приводу з частотним перетворювачем і реверсом (стандартна характеристика на всіх моделях), що забезпечує ефективне і якісне сушіння в пральні.
Завантаження 11, 13, 2х13, 16, 22, 25, 34, 55, 77 або 91 кг. Сушильний барабан використовує запатентовану технологію DryStar™, яка використовує функцію осьового повітряного потоку і дозволяє зменшити енергетичні витрати, домогтися найкоротшого часу сушіння. Завдяки цьому машини Huebsch є одними з найбільш продуктивних в індустрії.