Промислові пральні машини

На нашому сайті представлені професійні та промислові пральні машини провідних світових виробників: ASKO, NF3J, DANUBE, Huebsch.

Основні фактори, що відрізняють професійне пральне обладнання від побутових пральних машин:

  •   мінімальна потужність нагрівальних елементів 3-5 кВт
  •   можливість підключення до мережі на 380/3 фази
  •   можливість підключення до джерела гарячої води
  •   зовнішній барабан виготовлений з н/ж сталі.

Справжня професійна або промислова модель повинна мати увесь комплекс перерахованих властивостей. Потужні нагрівальні елементи промислових пральних машин дозволяють швидко гріти воду, що скорочує цикл прання і підвищує продуктивність машини. Підключення до трьох фаз дозволяє максимально використовувати потужність тенів, доступ до джерела гарячої води дозволяє економити електроенергію. Ресурс, закладений в конструкцію справжньої професійної моделі, перевершує ресурс побутової машинки в десятки разів.

Промислові пральні машини: основні параметри

  • Разове завантаження: 10-160кг сухої білизни  
  • Продуктивність: 100-1500кг в зміну
  • Міцна і надійна конструкція, можливість прати в 2-3 зміни  
  • Мікропроцесорне управління циклами прання
  • Електричний або парової нагрів, можливість подачі гарячої води до 90°C.

Ми ретельно відібрали і пропонуємо вам моделі, які мають різні функціональні і технічні та характеристики. Ви зможете вибрати обладнання, яке оптимально підійде для ваших завдань.


Завантаження 7-9 кг сухої білизни. Пральні машини ASKO (Швеція), основні технічні переваги: віджимання 1400 об/хв, 20 програм професійного прання, мікропроцесорне управління, дисплей російською мовою. Машини не потребують спеціальної підготовки фундаменту для анкерного кріплення. Можуть бути встановлені на будь-яку рівну поверхню.
Завантаження 10 кг. Професійні пральні машини цих моделей досить популярні при комплектації невеликих пралень, зокрема, в міні готелях через невисоку ціни, простоти управління і невибагливості в роботі. Вони встановлюються на будь-яку рівну поверхню і не вимагають спеціальної підготовки фундаменту.
Завантаження - 13, 18, 25, 40, 60 або 120 кг сухої білизни. Промислова пральна машина нового покоління для пралень. Конкурентоспроможна ціна, повністю програмований мікропроцесор на 99 програм прання, збільшений завантажувальний люк і віджимання до 1000 оборотів в хвилину.
Завантаження 13, 18, 27, 36 або 45 кг сухої білизни. Промислова безпружинна пральна машина для пралень має міцну і надійну конструкцію. Конкурентоспроможна ціна, сучасний мікропроцесор, збільшений завантажувальний люк і віджимання до 819 об / хв.