Ми пропонуємо пральні машини для професійного та промислового використання. Деякі виробники побутової техніки грішать тим, що пишуть на побутових моделях слово «професійні». Справжня професійна чи промислова модель повинна володіти всім комплексом таких властивостей:
– Мінімальна потужність нагрівальних елементів 3-5 кВт
– Можливість підключення до мережі на 380В/ 3 фази
– Можливість підключення до джерела гарячої води
– Зовнішній барабан виготовлений з н/ж сталі
Потужні нагрівальні елементи дозволяють швидко гріти воду, що скорочує цикл прання і підвищує продуктивність машини. Підключення до трьох фаз дозволяє максимально використовувати потужність тенів, підключення до гарячої води дозволяє економити електроенергію. Також ресурс, закладений в конструкцію справжньої професійної моделі, перевершує ресурс побутової машинки в десятки разів.


Завантаження 7-9 кг сухої білизни. Пральні машини виробництва ASKO (Швеція) пропонують ряд таких технічних переваг як віджим 1400 об/хв., 20 програм професійного прання, мікропроцесорне управління - дисплей російською мовою. Машини не потребують спеціальної підготовки фундаменту для анкерного кріплення. Можуть бути встановлені на будь-яку рівну поверхню.
Завантаження 10 кг. Професійні пральні машини цих моделей досить популярні при комплектації невеликих пралень, зокрема, в міні готелях через невисоку ціни, простоти управління і невибагливості в роботі. Вони встановлюються на будь-яку рівну поверхню і не вимагають спеціальної підготовки фундаменту.
Завантаження - 13, 18, 25, 40, 60 або 120 кг сухої білизни. Промислова пральна машина нового покоління для пралень. Конкурентоспроможна ціна, повністю програмований мікропроцесор на 99 програм прання, збільшений завантажувальний люк і віджимання до 1000 оборотів в хвилину.
Завантаження 13, 18, 27, 36 або 45 кг сухої білизни. Промислова безпружинна пральна машина для пралень має міцну і надійну конструкцію. Конкурентоспроможна ціна, сучасний мікропроцесор, збільшений завантажувальний люк і віджимання до 819 об / хв.