Паровий манекен для брюк

Брючний паровий манекен (іноді зустрічається назва “топпер”) використовується в пральнях і хімчистках для обробки великого потоку різного типу штанів (джинсів, слаксів та інших типів брюк). Італійський виробник приділив максимальну увагу функціоналу, простоті використання і якості фінішної обробки виробів. Міцна і надійна конструкція розрахована на максимальну продуктивність і безперебійну роботу протягом однієї-двох змін. Апарат підключається до зовнішнього джерела подачі пари і повітряного компресора, має вбудований вентилятор потужністю 1,125 кВт і ємність для збору конденсату. Повне програмування всіх функцій парового манекена забезпечується за допомогою встановленої панелі управління. Середнє споживання пари при безперервній роботі складе 25-30 кг/г.

TopJet 33

Базова модель, яка обладнана звичайними заплечиками, простим переднім тиском на пояс і стандартним натягувачем штанин.

TopJet 33-S

Більш просунута модель, яка обладнана пристроєм для натягу штанин без розтягування, особливим переднім тиском на пояс і стандартним натягувачем штанин.

З цим товаром вас може зацікавити:
Прасувальний прес для обробки халатів, спецодягу, піджаків, пальто, брюк і т.п. Забезпечує якісне прасування і високу продуктивність в Вашій пральні і хімчистці.
Широкий вибір консольних прасувальних столів з піддувом, призначених для високоякісної обробки фасонної білизни, виробів з делікатних тканин, а також дрібних деталей, що не піддаються прасуванню за допомогою преса або парового манекена.
Ручний або пневматичний універсальний пароманекен для прасування чоловічих і жіночих піджаків, уніформи та іншого верхнього одягу. Дозволяє пропарювати і розгладжувати верхній одяг, починаючи від халата і сорочки до піджака, або не дуже щільного пальто..