Пароманекен для верхнього одягу

Ручний або пневматичний універсальний пароманекен для прасування чоловічих і жіночих піджаків, уніформи та іншого верхнього одягу. Дозволяє пропарювати і розгладжувати верхній одяг, починаючи від халата і сорочки до піджака, або не дуже щільного пальто. Продуктивність залежить від досвіду і вправності оператора. Для обробки великих потоків фасонної одягу, можливо, варто звернути увагу на прасувальний прес.

MISTRAL 30А

Автономний пароманекен з вбудованим парогенератором (9л; 7,5кВт) і вентилятором потужністю 0,75 кВт. Таймер, що програмується через електронну панель. Укомплектований растяжітелямі і зажимами.

MISTRAL 30V

Пароманекен, робота із зовнішньою подачею пари (до 5 Бар) та підключенням до повітряного компресора. Вбудований вентилятор потужністю 1,125 кВт. Таймер, программіруеммий через електронну панель. Укомплектований растяжітелямі, зажимами і пароотделітеля.

MISTRAL 31V

Пневматичний пароманекен, робота із зовнішньою подачею пари (до 5 Бар) та підключенням до повітряного компресора. Вбудований вентилятор потужністю 1,125 кВт. Автоматичне розтягнення «вгору – в сторони» за допомогою затискачів. Пневматичний натяг і повернення рукава у вихідне положення. Легко настроюється таймер пневматичних затисків. Пароотделитель і електронна панель управління.

Додаткова комплектація поставки

  • Нагрівальний елемент 10кВт або 12кВт (тільки модель 30A)
  • Паровий пістолет
  • Водяний пістолет-розприскувач та ємність для збору конденсату
З цим товаром вас може зацікавити:
Брючний пароманекен (іноді зустрічається назва "топпер") використовується в пральнях і хімчистках для обробки великого потоку різного типу штанів (джинсів, слаксів та інших типів брюк). Італійський виробник приділив максимальну увагу функціоналу, простоті використання і якості фінішної обробки виробів.
Прасувальний прес для обробки халатів, спецодягу, піджаків, пальто, брюк і т.п. Забезпечує якісне прасування і високу продуктивність в Вашій пральні і хімчистці.
Широкий вибір консольних прасувальних столів з піддувом, призначених для високоякісної обробки фасонної білизни, виробів з делікатних тканин, а також дрібних деталей, що не піддаються прасуванню за допомогою преса або парового манекена.