Прасувальна техніка Anghinetti & Camptel за 10 років поставок в Україну зарекомендувала себе тільки з кращого боку. Це обладнання надійно, дає чудову якість прасування, вимагає мінімального обслуговування та догляду. Великий вибір моделей, допоможе купити гладильне пристрій для будь-яких потреб в пральні або хімчистки будь-яких розмірів, яке служитиме довгі роки.


Вакуумний прасувальний  стіл моделі  TV/SG в стандартній комплектації має профессійну праску, нагрів поверхні, вакуумній відсмоктувач пари, парогенератор на 8 літрів.
Широкий вибір консольних прасувальних столів з піддувом, призначених для високоякісної обробки фасонної білизни, виробів з делікатних тканин, а також дрібних деталей, що не піддаються прасуванню за допомогою преса або парового манекена.
Прасувальний прес для обробки халатів, спецодягу, піджаків, пальто, брюк і т.п. Забезпечує якісне прасування і високу продуктивність в Вашій пральні і хімчистці.
Ручний або пневматичний універсальний пароманекен для прасування чоловічих і жіночих піджаків, уніформи та іншого верхнього одягу. Дозволяє пропарювати і розгладжувати верхній одяг, починаючи від халата і сорочки до піджака, або не дуже щільного пальто..
Брючний пароманекен (іноді зустрічається назва "топпер") використовується в пральнях і хімчистках для обробки великого потоку різного типу штанів (джинсів, слаксів та інших типів брюк). Італійський виробник приділив максимальну увагу функціоналу, простоті використання і якості фінішної обробки виробів.