Промислові пилососи

Промислові пилососи Biemmedue відрізняються високою продуктивністю, міцністю, надійністю, можливістю тривалої безперервної роботи, зручністю використання і обслуговування.

Промислові пилососи Biemmedue: особливості та переваги

  • однофазні, трифазні і акумуляторні моделі з великим діапазоном потужностей від 1,1 до 15 кВт
  • Надійні вихрові турбіни з високою силою всмоктування, які не потребують регулярного технічного обслуговування
  • Можливість цілодобової безперервної роботи
  • Сталеві об’ємні баки від 50 л до 170 л
  • Застосовуються для збору рідин і вологого сміття
  • Ручний шейкер (встряхиватель) фільтра входить в базову комплектацію
  • Великий вибір аксесуарів, фільтрів і шлангів під різні виробничі завдання
  • Можливість установки додаткових опцій і систем (для роботи з олійними забрудненнями, дрібнодисперсним і електростатичним пилом, гарячими відходами тощо)
  • Виробництво та збірка Італія
  • Доступна ціна.

Стаціонарний промисловий пилосос для безперервної роботи. Ідеальне рішення для установки на виробничому обладнанні. Потужність турбіни 1,1/2,2/3 кВт — залежно від моделі, бак 50 л з н/ж сталі, площа поверхні фільтра 5000см², професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40 мм)
Компактний промисловий пилосос для вологого і сухого прибирання. Двоступінчастий мотор, потужністю 1,2кВт або турбіна 2,2/3кВт — залежно від моделі. Може працювати від акумуляторів (Q-BAT). Знімний бак 80л з н/ж сталі, механізм очищення фільтра, площа поверхні фільтра 3750см², вакуумметр, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40мм)
Пилосос великої потужності. Ідеально підходить для будмайданчиків, заводських цехів, столярних майстерень, автомийок, СТО, тощо. Потужність турбіни 2,2/3/4 кВт — в залежності від моделі, об'ємний бак 80л з н/ж сталі, вакуумметр, площа поверхні фільтра 5000см², механізм самоочищення фільтра, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40/50мм)
Однофазні та трифазні пилососи великої потужності. Ідеально підходять для будь-якого виробництва: будмайданчиків, заводських цехів, столярних майстерень, автомийок, СТО, тощо. Потужність турбіни 2,2/3/4 кВт — в залежності від моделі, об'ємний бак 100л з н/ж сталі, площа поверхні фільтра 7200см², механізм самоочищення фільтра, вакуумметр, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40/50 мм)
Високопродуктивні пилососи великої потужності. Ідеально підходять для будь-якого виробництва: будмайданчиків, промислових підприємств, заводських цехів, столярних майстерень, СТО, тощо. Потужність одноступінчастої турбіни 2,2 /4 кВт, двоступеневої 4/5 кВт, бак 100л, площа поверхні фільтра 27300см², шейкер, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40/50 мм)
Величезний надпотужний пилосос для екстремальних умов роботи. Ідеально підходить для виробничих підприємств різних галузей промисловості. Потужність турбіни 9,2 /15 кВт — в залежності від моделі, бак 170л, площа поверхні фільтра 75000см², автоматичний шейкер фільтра з програмованим таймером, антистатичне пристосування, система відкачування з бака за допомогою помпи, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40/50мм)

Вибір моделі залежить від області застосування, розміру площ прибирання, виду забруднень.

Телефонуйте: +38 (044) 223-90-63

Ми допоможемо вибрати промисловий пилосос, який буде оптимально відповідати вашим завданням і цілям.