Професійні пилососи

Професійні пилососи Biemmedue — оптимальний вибір для тих, кому важливий результат. Для тих, хто при виборі техніки орієнтується не на впізнаваність бренду, а на технічні та якісні характеристики, на співвідношення ціни і якості.

Професійні пилососи Biemmedue: особливості та переваги

  • Максимальна потужність всмоктування при мінімальному споживанні енергії
  • Двоступінчаті турбіни з байпасним охолодженням для збору пилу, вологого сміття і рідин
  • Пилососи з двома або трьома турбінами для більш ефективної та швидкого прибирання
  • Великий вибір моделей з баками з ударостійкого пластику або нержавіючої сталі обсягами від 15 л до 80л
  • Пилососи-екстрактори для хімчистки килимових покриттів, м’яких меблів, текстильних поверхонь, салонів авто, тощо
  • Апарати з баками з нержавіючої сталі можна укомплектувати набором для збору гарячих відходів
  • Наявність моделей з вбудованою розеткою для синхронної роботи з електроінструментами
  • Великий вибір аксесуарів та фільтрів
  • Виробництво Італія
  • Доступна ціна.

Компактний пилосос для сухого та вологого прибирання з комплектом насадок і фільтрів. Використовується для прибирання готелів, офісів, магазинів, котеджів, заправок і т.д. Легкий, маневрений, надійний. Потужність мотора 1,2кВт, бак з ударостійкого пластику, об`ємом 15/25л, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 36мм)
Легкі маневрені професійні пилососи для сухого та вологого прибирання готелів, офісів, котеджів, складів, автомийок, тощо. Потужність мотора 1,2кВт, бак з ударостійкого пластику або н/ж сталі, об`єм 25/40 л, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 36 мм, Ø 40 мм)
Пилососи для професійної сухого та вологого прибирання з комплектом насадок і фільтрів. Надійне ефективне обладнання для прибирання готелів, офісів, котеджів, торгових і складських приміщень, цехів і майстерень. Можна використовувати на заправках, автомийках і т.д. Двоступінчастий мотор з обвідним охолодженням, потужністю 1,4кВт. Бак з ударостійкого пластику або н/ж сталі, об’ємом 50/65л. Професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40мм)
Потужні та надійні багатомоторні пилососи на ручному візку для сухого та вологого професійного прибирання. Прості та зручні у використанні. Ідеально підходять для майстерень, цехів металообробки, столярних цехів, СТО, можна застосовувати для сантехнічних робіт, на складах і будмайданчиках. Двоступеневі вакуумні мотори з обвідним охолодженням 2,8/3,5 кВт, бак 80л з ударостійкого пластику, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40мм)
Пилососи на колісній базі, багатомоторні (2 або 3) для сухого та вологого професійного прибирання. Похила рама, перекидний корпус, місце для аксесуарів. Відрізняються підвищеною міцністю, потужністю і надійністю. Сфера застосування: будмайданчики, цехи, майстерні, склади, СТО і т.д. Можна використовувати для сантехнічних робіт. Потужність двоступеневого вакуумного мотора з обвідним охолодженням 2,8 / 3,5 кВт, бак 80 л з ударостійкого пластику або н/ж сталі, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40 мм)
Міцні та надійні пилососи екстрактори. Можна використовувати для сухого прибирання і збору крупного сміття, вологого прибирання поверхонь, збору рідин та рідкого бруду, для хімчистки килимів, м'яких меблів, салонів автомобілів та ін. текстильних поверхонь. Двоступінчастий мотор з обвідним охолодженням, потужністю 1,2/2,8 кВт, бак 40/80л з ударостійкого пластику або н/ж сталі, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40 мм)
Спеціально розроблений пилосос для роботи зі слюсарно-монтажним електроінструментом. Потужність двоступеневого вакуумного мотора з обвідним охолодженням 1,2/2,8 кВт, бак 40/45/80л з ударостійкого пластику або н/ж сталі, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40мм)

Вибір моделі залежить від області застосування, розміру площ прибирання, виду забруднень.

Телефонуйте: +38 (044) 223-90-63

Ми допоможемо вибрати професійний пилосос, який буде оптимально відповідати вашим завданням і цілям.