Однодискові машини для підлоги Biemmedue — оптимальний вибір для професіоналів. При розробці та виробництві цього обладнання компанія керується такими принципами: надійність, міцність конструкції, відсутність (мінімізація) вібрації, безпека і легкість у використанні.

Завдяки оптимальній швидкості обертання диска, потужному мотору і широкому асортименту аксесуарів, роторні машини Biemmedue забезпечують повний спектр функцій для чищення та догляду за підлоговими покриттями: можуть використовуватися для видалення або нанесення воскового покриття, глибокого очищення, полірування, кристалізації мармурових поверхонь, вирівнювання підлогових покриттів, чищення килимів.

Вибір моделі залежить від області застосування і поставленого завдання. Визначальними факторами є ступінь і вид забруднення, а також тип підлогового покриття.


Незамінний інструмент для професійного прибирання, миття всіх типів підлог і навіть килимів, для полірування й обробки воском підлогових покриттів. Потужність 1-1,6кВт, обертання диска 154 об./хв, робоча ширина 13’’-20’’, планетарна коробка передач, вага 35,5-41кг.
Високошвидкісні однодискові підлогонатирачі високої потужності. Підходять для догляду та полірування необроблених і вощених підлог, надають поверхням ідеальний блиск. Потужність 1-1,6кВт, обертання диска 180/400 об./хв, робоча ширина 17''-20 ', вага 40-42,5кг.
Аксесуари та витратні матеріали для однодискових машин Biemmedue: щітки, під, диски та ін.