Ви відкрили пральню, але на практиці виявилося, що собівартість прання досить висока? Високий відсоток повторного прання? Пральня не справляється зі складними забрудненнями? Біле білизна не вдається відіпрати «дочиста»? І, нарешті, ви перете тими порошками, що купили в найближчому супермаркеті і тими, чию рекламу безперестанку бачите по телевізору? А результат Вас не влаштовує? Тоді запросіть нас! Ми вирішимо всі ці питання та багато інших.

«Система професійного прання», розроблена хіміками – технологами, стане Вашим вірним помічником. Ми допоможемо вам правильно вибрати основний миючий засіб, підсилювачі прання, кондиціонер для тканини.

Миючі засоби, підібрані професіоналами, зроблять роботу пральні гігієнічної і безпечною, а спеціальні програми прання та дозуючі системи оптимізують витрати і дозволять добитися відмінного результату. Пропонована хімія може використовуватися на будь-яких пральних машинах і для усіх видів тканини.

Наша компанія працює тільки з гіпоалергенної хімією. Ми пропонуємо щадні технології прання, які забезпечують максимальне збереження білизни. Хлорсодержащие кошти ми застосовуємо у виняткових випадках (близько 7%), але при цьому обов’язково проводимо обезхлоріваніе.

Ми працюємо для Вас:

 • Підберемо оптимальну технологію прання, виходячи зі ступеня та специфіки забруднення білизни, типу тканини, жорсткості води тощо.
 • Підрахуємо собівартість прання, враховуючи ваші побажання і фінансові можливості.
 • Допоможемо організувати бухгалтерський облік списання миючих засобів.
 • Встановимо, налаштуємо і будемо обслуговувати дозуюче.
 • За наявності вільно програмованого мікропроцесора у пральних машин – напишемо програми, необхідні Вам.
 • Дамо консультації з підбору та обслуговування прального обладнання , забезпечимо ремонтні роботи та технічне обслуговування.

 

Що Вам дасть наша робота :

Оптимізація витрат.
Специфіка білизни пральня та Ваші побажання будуть покладені в основу підбору системи прання для Вас. Зменшиться кількість повторного прання. Оптимальна витрата миючих знизить собівартість прання.
Дозатори виключають можливість розкрадання миючих засобів.

Відмінний результат.
Чудове видалення важких плям і бездоганна білизна. Хімія дбайливо ставиться до тканин. Спеціально підібрана для Вас система прання забезпечить обробку білизни за найвищими стандартами якості.

Дезінфекція.
При різній комбінації миючих засобів і програм прання можна досягти відмінного дезинфікуючого ефекту, що задовольняє найвибагливіші вимоги.
* 99% бактерій гине при 60°С і тривалості прання не менше 15 хв.

Простота використання.
Не потрібно особлива кваліфікація від працівників пральні. При програмах прання з використанням порошків працівники пральні користуються «дозировочной діаграмою» зі строгими дозуванням в залежності від програми прання. А дозуюча система для рідкої хімії працює за принципом “Обери 1 із запрограмованих режимів прання і натисни кнопку Старт “.

Безпека.
Гіпоалергенна хімія.

Переваги автоматичних дозувальних систем :

 • автоматизований процес прання;
 • стабільно висока якість прання, не залежне від людського фактора;
 • краще рішення для білизни / спецодягу сильної ступеня забруднення;
 • мікропроцесорний контроль статистики прань;
 • контроль витрати миючих засобів;
 • відсутність прямого контакту персоналу з миючими засобами ( гіпоалергенна прання);
 • збільшення терміну служби білизни;
 • збільшення терміну служби пральної машини (до складу миючих включені спеціальні інгібітори та комплекси, які захищають внутрішні поверхні і запобігають утворенню накипу).

 

Наші професіонали готові оснастити Вашу пральню системами автоматичного дозування і комплексом миючих засобів, що забезпечують найбільш високі гігієнічні та якісні стандарти прання.

Наша співпраця дозволить Вам стати власником системи професійного прання, яка вирішить всі проблемні питання і покаже відмінні результати.

Ми зупинили свій вибір на великих виробниках хімії для пралень, мають відмінну репутацію в галузі. Заводи оснащені сучасним обладнанням, дотримуються всі європейські норми екологічної безпеки. Хімія гіпоалергенна, миючі засоби не містять хлору (за винятком спеціалізованих засобів для медицини тощо), хімічний склад миючих делікатний по відношенню до тканин.