Миючі засоби, пральний порошок, хімія для пралень

Миючі засоби SUTTER для прання в пральні мають високу концентрацію (ефективні в малих дозах) і не містять фосфатів. Всі препарати рідкі. Працюють при мінімальних дозуваннях. Постачаются в каністрах 5 або 20 кілограм.

П’яти-шестикомпонентна система автоматизованої подачі заснована тільки на рідких миючих препаратах без використання прального порошку в пральні. Лінійка складається з препаратів з різноманітними властивостями, які послідовно подаються на різних етапах прання і дозволяють ефективно видаляти різні забруднення. Система складається з наступних компонентів:

  • Лужного засобу для попереднього і основного прання ALKA POWER
  • Підсилювача прання з ПАРами (поверхнево-активними речовинами) і ензимами CLEAN ACTIVE (який класифікується як рідкий пральний порошок без фосфатів)
  • Засоби видалення жирових забруднень DEGRE PLUS
  • Відбілювачів (хлорного, кисневого, з перуксусной кислотою)
  • Нейтралізатора/кондиціонера-ополіскувача – CONTROL POWER або SOFT PLUS.

Особливу увагу в системі прання приділено боротьбі з жирними і кольоровими плямами, що актуально для ресторанного текстилю (скатертин, серветок, кухарського одягу). Завдяки збалансованості компонентів системи постільна білизна буде прагнути до сніжній білизні, а махра стане не тільки ідеально білою, але й приємно м’якою.

Автоматична система дозування рідких миючих підключається до професійної пральній машині. Кількість насосів системи відповідає кількості препаратів, що використовуються на даному об’єкті.

Пральну машину або зовнішній мікропроцесор дозатора програмують на необхідну кількість програм. Для кожної програми вводять основні параметри прання: послідовність і тривалість подачі, доза компонента, рівень води, температура тощо. Працівникам пральні залишається тільки відсортувати і зважити білизну, завантажити машини і вибрати необхідну програму.

При використанні систем автоматичного дозування вирішуються головні питання пральні: стабільно висока якість, низький відсоток повторного прання, збільшення терміну експлуатації білизни і устаткування, і, нарешті, повний контроль за витратою миючих засобів, а також бухгалтерський облік цієї витрати в пральні.

Телефонуйте: +38 (044) 223-90-63