ACID RINSE

Ополіскувач для професійних посудомийних машин і пароконвектоматів

Безфосфатний кислотний ополіскувач, призначений для використання в професійних посудомийних машинах.

Властивості і переваги

  • Помірний вміст поверхнево-активних речовин та органічної кислоти, дозволяють засобу ефективно впливати на поверхні, надаючи посуді і склу блиск, запобігаючи появі плям і розводів
  • Ополіскувач ефективно видаляє залишки миючого засобу, сприяє швидкому висиханню, повністю нейтралізує лужну середу
  • Можна використовувати для миття у воді будь-якої жорсткості (навіть >20°F)
  • Засіб не містить абразивних речовин і фосфатів, не утворює піни
  • Підходить для миття всіх типів посуду і скла, для ефективного ополіскування професійного кухонного обладнання (пароконвектоматів, грилів, печей)

Сфера застосування

Використовується для щоденного миття посуду, а також для ополіскування професійного обладнання після повного очищення лужними засобами.

Правила використання

Застосовується в професійних посудомийних машинах та з іншим кухонним обладнанням. Подається у воду під час полоскання в машині, за допомогою професійниго дозуючого пристрою. Для досягнення найкращого результату рекомендується використовується разом з миючими засобами UNIVERSAL, SUPER PLUS, S.F.210.

 

Характеристики продукту

  • Концентрація: 0,1-0,8 г/л
  • Значення pH: 1,6±0,5
  • Упаковка: 5кг (каністра), 20кг (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Рідкий миючий засіб для посудомийних машин з подачею води будь-якої жорсткості. Сильна знежирююча й миюча дія. Підходить для всіх типів професійних посудомийних машин. Дбайливе ставлення до всіх типів посуду й скла, також до посудомийного обладнання.
Миючий засіб для миття посуду в посудомийній машині. Висококонцентрована екологічна хімія з високою миючою і знежирюючою здатністю. Підходить для всіх типів посудомийних машин. Забезпечує дбайливий догляд за посудом. Не утворює піни. Не містить фосфатів і ПАРів.
Засіб для миття і чищення жирових забруднень і нагару на конвекційних печах, духовках, грилі, пароконвектоматах та іншому технологічному обладнанні. Видаляє всі органічні, мінеральні та тваринні жири.