SUTTER Professional (Італія) пропонує повний комплекс професійних миючих засобів для машинного і ручного миття посуду. У всіх засобів потужна миюча дія, вони мають високу концентрацію і, відповідно, низькі витрати.


Висококонцентрований засіб для ручного миття посуду. Ідеально підходить як для професійного використання (ресторани, їдальні), так і в побуті. Ефективно усуває складні забруднення і жир з посуду будь-якого типу.
Миючий засіб для миття посуду в посудомийній машині. Висококонцентрована екологічна хімія з високою миючою і знежирюючою здатністю. Підходить для всіх типів посудомийних машин. Забезпечує дбайливий догляд за посудом. Не утворює піни. Не містить фосфатів і ПАРів.
Рідкий миючий засіб для посудомийних машин з подачею води будь-якої жорсткості. Сильна знежирююча й миюча дія. Підходить для всіх типів професійних посудомийних машин. Дбайливе ставлення до всіх типів посуду й скла, також до посудомийного обладнання.
Ополіскувач для професійної посудомийної машини ефективно видаляє залишки миючого засобу, сприяє швидкому висиханню, повністю нейтралізують лужну середу.
Ефективна хімія для посудомийних машин барного типу - миючий засіб і ополіскувач в одному продукті. Спеціально розроблено для мийки скляних виробів. Безпечно для всіх типів келихів, не пошкоджує поверхню. Працює у воді будь-якої жорсткості.
Висококонцентрований миючий засіб для барних посудомийок з дезинфікуючим і відбілюючим ефектом. Ефективно видаляє сліди від губної помади, чаю, кави.