SF210

Засіб для миття пароконвектоматів

Висококонцентрований лужний миючий засіб для видалення жирових забруднень в пароконвектоматах, духовках, грилі, конвекційних печах та іншому технологічному обладнанні.

Властивості і переваги

  • Має високі миючі та обезжирюючі здатності робочого розчину
  • Ефективно розчиняє пригорілі продукти (палений мінеральний і тваринний жир) в духовці, грилі, пароконвектоматах, витяжних шафах
  • Не рекомендується використовувати на алюмінієвих і нестійких до лугів поверхнях
  • Засіб безбарвне, без різкого запаху, має злегка в’язку форму, що гарантує більш міцне зчеплення на вертикальних поверхнях
  • Рекомендується для підприємств, сертифікованих по міжнародній системі HACCP

Сфера застосування

Ефективно використовується на підприємствах громадського харчування, в установах іншого профілю: санаторно-курортних, дитячих, дошкільних, шкільних.

Правила використання

Засіб не вимагає розведення. Нанесіть на очищуване місце розпилювачем або через спеціальну насадку. Поверхню слід попередньо розігріти до 60-70°C. Дозвольте засобу попрацювати 10-15 хвилин. Кілька разів змийте чистою водою за допомогою губки, витріть насухо. Для сильно закопчених поверхонь дану процедуру слід повторити. При роботі обов’язково використовуйте захисні рукавички та фартух. Уникайте контакту засоба з шкірою та вдихання аерозолі.

Характеристики продукту

  • Концентрація: готова форма
  • Значення pH: 13
  • Упаковка: 5 кг (каністра), пляшка 500 мл

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Концентрований миючій засіб для генерального прибирання в харчових зонах керамічних поверхонь стін і підлоги, нержавіючих поверхонь, обробних столів тощо.
Розпилювач для використання з каністрами ємністю 5 літрів. Має спеціальну кришку, яка накручується на каністру. Довга трубка дозволяє легко і швидко обробити будь які важкодоступні ділянки.
Засіб для видалення вапняного нальоту. Безпечне використання на кухні та інших місцях приготування їжі, в ресторані, кафе, громадському харчуванні. Не спричиняє корозії поверхні. Може використовуватися для чищення алюмінієвих предметів.