SF120

Миючий засіб для ресторанів, кафе, громадського харчування

Лужний низькопінний миючий засіб високої концентрації для генерального прибирання твердих поверхонь в харчових зонах (керамічних поверхонь стін і підлоги, нержавіючих поверхонь, обробних столів тощо).

Властивості і переваги

  • Має високі миючі та обезжирюючі здатності робочого розчину
  • За рахунок спеціальних емульгаторів, що входять в рецептуру, ефективно розчиняє навіть застарілі жирові забруднення органічного, мінерального і тваринного походження
  • Засіб безбарвний, не має різкого запаху
  • Не можна використовувати на алюмінієвих і нестійких до лугів поверхнях
  • Рекомендується для підприємств, сертифікованих по міжнародній системі HACCP

Сфера застосування

Миючий засіб для генерального прибирання в ресторанах, кафе, на інших підприємствах громадського харчування, в харчових зонах різних установ: санаторно-курортних, дитячих, дошкільних, шкільних тощо.

Правила використання

Нанесіть миючий засіб на оброблювану поверхню вручну, шваброю-мопом або за допомогою спеціальної техніки: машини високого тиску, підлогомийної машини. Дайте засобу попрацювати деякий час, потім добре змийте водою.

Для застосування вручну або з підлогомийним обладнанням розчиніть у воді 200-300 мл концентрату, доведіть до 10л. Бажано використовувати коричневий або чорний пади. Для машини високого тиску розчиніть у воді 30-80 мл концентрату, доведіть до 10л.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 0,3%-3%, в залежності від ступеня забруднення і використовуваного обладнання
  • Значення pH концентрату: 13
  • Упаковка: 5 кг (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Миючий засіб для видалення накипу. Швидко і безпечно видаляє будь-які мінеральні солі (накип і відкладення). Продовжує термін служби посудомийних і пральних машин. Дбайливий до металів і інших поверхонь.
Засіб для миття і чищення жирових забруднень і нагару на конвекційних печах, духовках, грилі, пароконвектоматах та іншому технологічному обладнанні. Видаляє всі органічні, мінеральні та тваринні жири.
Засіб для видалення вапняного нальоту. Безпечне використання на кухні та інших місцях приготування їжі, в ресторані, кафе, громадському харчуванні. Не спричиняє корозії поверхні. Може використовуватися для чищення алюмінієвих предметів.