SF110

Нелужний засіб для чищення алюмінію та інших делікатних поверхонь на кухні, знежирювач

Ефективний засіб без вмісту лугів і розчинників. Спеціально розроблено для чищення інвентарю і поверхонь з алюмінію, а також для обладнання з ущільнювальними гумками, які можуть пошкоджуватися лужними розчинами.

Властивості і переваги

  • Помірний вміст різних ПАР, ефективно усуває складні забруднення і жир з поверхонь будь-якого типу
  • Знежирювачах не містить луг і розчинники, не викликає почорніння і пошкодження алюмінієвих елементів
  • Не викликає корозії
  • Засіб екологічний, безпечний для здоров’я, не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Рекомендується для підприємств, сертифікованих по міжнародній системі HACCP

Сфера застосування

Для щоденного миття алюмінієвого інструменту, конфорок, робочих поверхонь, листів, витяжних шаф з алюмінієвими елементами тощо. Делікатних поверхонь в харчових зонах різних установ, на підприємствах харчової промисловості. Може застосовуватися на забарвлених поверхнях і незахищених підлогах в зонах приготування їжі.

Правила використання

Приготуйте розчин, концентрація якого залежить від ступеня забруднення. Нанесіть засіб, залиште на поверхні на кілька хвилин. Потім змийте водою. Способи нанесення – вручну, поломийною машиною, роторною машиною. Знежирюючу дію буде посилено, якщо використовувати теплу воду.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 3% -5%, в залежності від ступеня забруднення
  • Значення pH концентрату: 9,3±0,5
  • Упаковка: 5 кг (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Миючий засіб для видалення накипу. Швидко і безпечно видаляє будь-які мінеральні солі (накип і відкладення). Продовжує термін служби посудомийних і пральних машин. Дбайливий до металів і інших поверхонь.
Засіб для миття і чищення жирових забруднень і нагару на конвекційних печах, духовках, грилі, пароконвектоматах та іншому технологічному обладнанні. Видаляє всі органічні, мінеральні та тваринні жири.
Засіб для видалення вапняного нальоту. Безпечне використання на кухні та інших місцях приготування їжі, в ресторані, кафе, громадському харчуванні. Не спричиняє корозії поверхні. Може використовуватися для чищення алюмінієвих предметів.