CUAT 88 FOOD

Миючий і дезінфікуючий засіб для щоденного прибирання на кухні та харчових зонах

Висококонцентрований низькопінний миючий засіб для підлог і твердих поверхонь з дезинфікуючим ефектом. Призначен для використання на підприємствах громадського харчування і в харчових зонах інших установ.

Властивості і переваги

  • Має високі миючі та дезінфікуючі здатності робочого розчину при його низькій концентрації
  • До складу входить нетоксичний дезінфіктант хлорид бензалконію, що має сильну бактерицидну дію
  • Ефективно працює з жировими забрудненнями, знищує бактерії, дріжджі і цвіль
  • Не містить фосфати, не має кольору та запаху
  • Рекомендується для підприємств, сертифікованих по міжнародній системі HACCP

Сфера застосування

Можна використовувати вручну або за допомогою машин високого тиску, підлогомийного обладнання, швабр-мопов на підприємствах громадського харчування і установах іншого профілю: санаторно-курортних, дитячих, дошкільних, шкільних тощо

Правила використання

Попередньо змочіть поверхню водою, потім нанесіть робочий розчин миючого засобу (30-100 мл концентрату розчинити у воді, довести до 1 л). Для проведення дезінфекції дайте розчину попрацювати на оброблюваної поверхні протягом 5 хвилин, для протигрибкової дії – 15 хвилин. Після обробки промийте поверхню водою.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 3% -10%, в залежності від ступеня забруднення
  • Значення pH концентрату: 10
  • Упаковка: 5 кг (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Засіб для видалення вапняного нальоту. Безпечне використання на кухні та інших місцях приготування їжі, в ресторані, кафе, громадському харчуванні. Не спричиняє корозії поверхні. Може використовуватися для чищення алюмінієвих предметів.
Засіб для миття і чищення жирових забруднень і нагару на конвекційних печах, духовках, грилі, пароконвектоматах та іншому технологічному обладнанні. Видаляє всі органічні, мінеральні та тваринні жири.
Миючий засіб для видалення накипу. Швидко і безпечно видаляє будь-які мінеральні солі (накип і відкладення). Продовжує термін служби посудомийних і пральних машин. Дбайливий до металів і інших поверхонь.