Миючі засоби Sutter для прибирання харчових зон відповідають програмі НАССР. HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) – система управління безпекою харчових продуктів – дослівно “аналіз ризиків і критичні точки контролю”. У Європі система використовується в харчовій промисловості, в ресторанах та інших підприємствах громадського харчування. Вона забезпечує контроль на всіх етапах виробництва та обробки харчових продуктів, будь-якій частині процесу виробництва, а також зберігання і реалізації продукції.


Висококонцентрований низькопінний миючий засіб для підлог і твердих поверхонь з дезинфікуючим ефектом для щоденного прибирання на кухні та харчових зонах. Має високі миючі та дезінфікуючі здатності робочого розчину при його низькій концентрації.
Висококонцентрований знежирюючий засіб без вмісту лугу і розчинників. Спеціально розроблено для делікатних поверхонь (алюміній, гума тощо.). Ідеально підходить для видалення різних забруднень, навіть застарілих.
Концентрований миючій засіб для генерального прибирання в харчових зонах керамічних поверхонь стін і підлоги, нержавіючих поверхонь, обробних столів тощо.
Засіб для видалення вапняного нальоту. Безпечне використання на кухні та інших місцях приготування їжі, в ресторані, кафе, громадському харчуванні. Не спричиняє корозії поверхні. Може використовуватися для чищення алюмінієвих предметів.
Засіб для миття і чищення жирових забруднень і нагару на конвекційних печах, духовках, грилі, пароконвектоматах та іншому технологічному обладнанні. Видаляє всі органічні, мінеральні та тваринні жири.
Чистячий та захисний засіб для нержавіючої сталі. Швидка чистяча й захисна дія на глянцевих і матових поверхнях із нержавіючої сталі. Підходить для поверхонь приготування їжі. Залишає блиск на поверхнях. Не потребує змивання.
Миючий засіб багатоцільового використання для видалення жирових забруднень. Сильні обезжирюючі властивості. Підходить для використання в харчовій промисловості, ресторанах, інших підприємствах громадського харчування.
Миючий засіб для видалення накипу. Швидко і безпечно видаляє будь-які мінеральні солі (накип і відкладення). Продовжує термін служби посудомийних і пральних машин. Дбайливий до металів і інших поверхонь.