DECALC

Миючий засіб для видалення вапняного нальоту

Професійне, сильнодіючий миючий засіб на основі органічної кислоти для видалення вапна і відкладень з будь-яких кислотостойких поверхонь: керамічних підлогових і облицювальних плит, бетонних покриттів, сантехнічного обладнання.

Властивості і переваги

  • До складу миючого засобу входить кислота, яка дозволяє ефективно використовувати його для наступних видів забруднень: вапняний наліт і мінеральні відкладення на всіх стійких до кислот поверхнях у ванних кімнатах, санвузлах, роздягальнях; наліт на бетонних і теракотових підлогах в цехах промислових підприємств, в складських приміщеннях тощо
  • Низькопінний характер засібу дозволяє використовувати його для роботи з підлогомийним обладнанням
  • Має квітковий запах
  • До складу миючого засобу для видалення вапняного нальоту входить суміш сульфаминовой і мурашиної кислоти, яка найбільш активно розчиняє різні мінеральні і вапняні забруднення
  • Не містить фосфатів і органічних розчинників

Сфера застосування

Ефективний миючий засіб для видалення мінеральних і вапняних відкладень на кислотостійких твердих поверхнях в цехах, складах, роздягальнях, санітарних зонах тощо

Правила використання

1. Для підтримуючого прибирання застосовувати 3% -5% (300-500 мл концентрату розвести у воді об’ємом до 10 літрів).

2. Для сильних вапняних і мінеральних відкладень застосовувати 10% робочий розчин (1 літр концентрату розвести в 10 літрах води).

Готовий до застосування розчин нанесіть на оброблювану поверхню за допомогою швабри-мопа, поломоечной машини або губки в залежності від поверхні, дайте засобу попрацювати кілька хвилин і змийте водою.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: від 3% -10%, залежно від ступеня забруднення
  • Значення pH концентрату: 2
  • Упаковка: 1000 мл (пляшка), 5 літрів (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Електричні машини для миття підлоги з дисковою щіткою. Продуктивність 1.750 м²/год, потужність двигуна 0,5 кВт, робоча ширина 350мм, ширина гумки440 мм, бак для брудної води20 л, тиск щіток 10кг, вакуум 1,3мбар.
Універсальний дезінфікуючий засіб для чищення ванних кімнат і туалету. Ефективно для різних видів твердих поверхонь: ванн, раковин, душових, унітазів, пластика, керамічних поверхонь стін, фурнітури (крани, змішувачі).
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.