AT100

Безпечний кислотний миючий засіб для видалення іржі і вапняного нальоту

Містить фосфорну кислоту. Швидко і легко прибирає вапняні і мінеральні відкладення, іржу, наліт цементу з підлогових покриттів, керамічної плитки та інших поверхонь. Хімія розроблялась для первинної обробки після кладки теракотових, бетонних, мікропористих або грубих підлог.

Властивості і переваги

  • Висока якість очищення оброблюваної поверхні, швидка і безпечна дія
  • Зміст фосфорної кислоти забезпечує повне усунення трудноудаляємиє відкладень
  • Дбайливо впливає на метали і підлогові матеріали
  • Засіб зручний в застосуванні, може використовуватися з підлогомийною машиною

Сфера застосування

Ефективний засіб для генерального прибирання та очищення поверхонь після будівельних робіт, для видалення іржі, різних мінеральних і вапняних відкладень, для додання поверхням первісного вигляду.

Правила використання

Приготуйте розчин, з урахуванням ступеня забруднення, товщини вапняного або мінерального відкладення. Обробіть поверхню, добре змочивши її шваброю-мопом. Після вираженої хімічної реакції, ретельно змийте відпрацьований розчин. При необхідності повторіть процедуру ще раз, до повного розчинення і видалення нашарувань. При використанні клінінгової техніки суворо дотримуйтесь інструкції з експлуатації устаткування.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 10% -20% (один-два літри на 10 літрів води)
  • Значення pH концентрату: 2±0,5
  • Упаковка: 5 літрів (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Електричні машини для миття підлоги з дисковою щіткою. Продуктивність 1.750 м²/год, потужність двигуна 0,5 кВт, робоча ширина 350мм, ширина гумки440 мм, бак для брудної води20 л, тиск щіток 10кг, вакуум 1,3мбар.
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.