RATIO

Миючі засоби для готелів представлені комплексною системою, яка дозволяє швидко і легко приготувати робочі розчини для професійного прибирання номерного фонду.

RB-1 Висококонцентрований універсальний миючий засіб для всіх видів поверхонь
Використовується для миття вікон, дзеркал і скла. Полірує поверхню, запобігає подальшому осіданню пилу та бруду. Не залишає розводів. Легко дозувати завдяки спеціальній системі RATIO.

Сфера застосування. Засіб спеціально розроблено для миття меблів, вікон, дзеркал, скла, шпонованих, ламінованих, пластикових та ін. поверхонь, на яких осідає пил.
Дозування: На 600 мл води додайте дозу (17 мл) концентрату.

RB-2 Висококонцентрований універсальний знежирюючий миючий засіб для очищення всіх типів підлогових покриттів

Підходить для застосування на будь-яких поверхнях. Володіє високою розчинювальною здатністю. Легко видаляє складні жирові і грязьові відкладення, захищає поверхню від подальшого проникнення забруднень углиб поверхні. Може використовуватися для ручного і механічного миття підлог. Не піниться. Легко дозувати завдяки спеціальній системі RATIO.

Сфера застосування: засіб спеціально розроблено для миття твердих підлогових поверхонь – ламінованих, дерев’яних, керамічних (глянсових і матових) та інших твердих поверхонь.
Дозування: На 8 л води додайте дозу (12 мл) концентрату.

BK-3 Концентрований засіб з дезінфікуючим ефектом для видалення вапняного нальоту у ванних кімнатах

Легко змивається засіб на основі лимонної кислоти. Має дезінфікуючу і дезодорує. Добре видаляє вапняні відкладення у ванних кімнатах та санітарних зонах. Запобігає повторному відкладенню вапняного нальоту, залишає яскравий блиск на поверхнях, полірує їх. Містить дезінфектант компанії Ciba (Швейцарія) Tinosan HP 100. Легко дозувати завдяки спеціальній системі RATIO.

Сфера застосування: засіб спеціально розроблено для прибирання ванних кімнат (чистка умивальників, ванн, керамічних покриттів, кранів і т.д.).
Дозування: На 600 мл води додайте дозу (21 мл) концентрату.

З цим товаром вас може зацікавити:
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
Великий вибір візків для транспортування чистої білизни. Легкі, міцні і функціональні. Просто і легко піддаються миттю та дезінфекції. Всі моделі можуть бути додатково укомплектовані кріпленням до держателям мішків і висувними полицями.
Компактний пилосос для сухого та вологого прибирання з комплектом насадок і фільтрів. Використовується для прибирання готелів, офісів, магазинів, котеджів, заправок і т.д. Легкий, маневрений, надійний. Потужність мотора 1,2кВт, бак з ударостійкого пластику, об`ємом 15/25л, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 36мм)
Легкий, зручний та практичный кошик для покоївки. Незамінне рішення для прибирання номерного фонду в готелі. Постачається в комплекті з трьома професійними пляшками для миючого засобу.