GLASSTEK

Професійна хімія для скла

Миючий засіб високої концентрації для скляних поверхонь: великих вітражних вікон, вітрин, вікон супермаркетів (внутрішніх і зовнішніх), глянсовою плитки, скляних стелажів та ін.

Властивості і переваги

 • Високий рівень вмісту поверхнево-активних речовин дозволяє ефективне використання для всіх типів забруднень: пил, кіптява, сліди від пальців, вуличний бруд, пилок рослин, жирні плями
 • До складу формули входить суміш ПАРів, яка легко справляється з будь-якими забрудненнями, залишаючи бездоганний блиск без розводів
 • Засіб зручний в застосуванні – не вимагає змивання, полірує поверхню, утворює невидиму плівку, яка запобігає осідання пилу і повторні забруднення
 • Миючий засіб екологічний, безпечний для здоров’я, не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин, без запаху
 • Економічність використання – з 40 мл концентрату можна приготувати 1000 мл готового до роботи розчину
 • Забезпечує високоякісну очистку оброблюваної поверхні, швидке висихання без розводів і потьоків
 • Завдяки піні, яка утворюється на поверхні, легко виявити не оброблені ділянки
 • Сфера застосування

  Для зовнішніх і внутрішніх робіт, очищення великих, вітражних вікон. Ідеальний засіб для генерального прибирання, видалення стійких забруднень. Не використовувати при низьких температурах.

  Правила використання

  Нанесіть розчин на оброблювану поверхню за допомогою губки або «шубки», закріпленої на телескопічному утримувачі. Потім видаліть розчин за допомогою професійної насадки так, щоб смужка сквіджа на кілька сантиметрів захоплювала вже оброблену частину скла.

   

  Характеристики продукту
  Концентрація: 4% робочий розчин
  Значення pH концентрату: 8,8
  Упаковка: 5л (каністра)

З цим товаром вас може зацікавити:
Концентрований універсальний миючий засіб для різних поверхонь. Високоефективний для очищення всіх типів забруднень. Зручне застосування, не потребує змивання водою, не залишає слідів, запобігає осіданню пилу і повторному забрудненню. Екологічний, володіє свіжим запахом. Економічне використання.
Сильнодіючий миючий засіб для всіх типів водостійких поверхонь: кам'яно-керамічних і пористих поверхонь, наливних полімерних і бетонних підлог. Також легко бореться з жировими забрудненнями і чорними відбитками від шин і взуття.
Універсальний миючий засіб для видалення плям з різних видів поверхонь: вікон, плитки, пластика, ламінованих, плівкових покриттів, забарвлених стійкою водоемульсійною фарбою стін, шпалер, що миються, стійких до дії розчинників килимових покриттів, тощо.