POM WC

Чистячий засіб для туалету з дезодоруючим ефектом

Дезодоруючу миючий засіб для щоденного чищення унітазів і пісуарів. Швидко і легко видаляє відкладення, які характерні для даних зон. Якісно очищає внутрішню частину унітазу або пісуара, де знаходиться вода. Не ушкоджує поверхню. Запобігає появі нових забруднень. Не піддає корозії водопровідні труби. Залишає приємний стійкий аромат морської свіжості.

Властивості і переваги

  • Делікатна неагресивна кислота дбайливо видаляє всі типи забруднень з оброблюваних поверхонь
  • Завдяки зручній дозуючої насадці, засіб зручний в використанні
  • Миючий засіб екологічний, безпечний для здоров’я не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Економічність використання — для роботи необхідно 5мл на 1 унітаз або пісуар. Ця доза легко розподіляється під ободок за допомогою спеціальної насадки

Сфера застосування

Використовується для щоденного прибирання унітазів і пісуарів, для видалення різних забруднень і підтримки свіжого морського аромату в туалеті протягом дня.

Правила застосування

Нанесіть речовину під обідок унітазу за допомогою спеціальної насадки. Розподіліть йоржиком по всій чаші унітазу або пісуара. Дайте речовині попрацювати декілька хвилин, злийте воду кілька разів.

Характеристики продукту

Концентрація робочого розчину: готовий до використання
Значення pH концентрату: 2,5 +/- 0,2
Упаковка: 750мл

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Універсальний дезінфікуючий засіб для чищення ванних кімнат і туалету. Ефективно для різних видів твердих поверхонь: ванн, раковин, душових, унітазів, пластика, керамічних поверхонь стін, фурнітури (крани, змішувачі).
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
DAL
DAL
Кремоподібний чистячий засіб. Завдяки м'якій абразивної складової, легко справляється з забрудненнями, характерними для ванних кімнат і санітарних зон. Ідеально для миття акрилових ванн і душових. Безпечний, нетоксичний, залишає запах свіжості.