EDELWEISS IGIENIC

Універсальний дезінфікуючий засіб для миття ванної і туалету
Ефективно для різних видів твердих поверхонь: ванн, раковин, душових, унітазів, пластика, керамічних поверхонь стін, фурнітури (крани, змішувачі).

Властивості і переваги

  • Засіб ідеально підходить для щоденного прибирання та дезінфекції всіх твердих поверхонь у ванної і туалеті
  • Чудовий дезодоруючий ефект
  • Миючий засіб для ванних кімнат зручний в застосуванні – не вимагає змивання при використанні на сантехнічної фурнітурі, видаляє мильний і вапняний наліт, не пошкоджуючи оброблювану поверхню
  • Не містить фосфатів, хлору, луги, не має різкого запаху
  • Високий рівень вмісту органічних кислот дозволяє ефективно використовувати миючий засіб для щоденного прибирання в готелях, офісах, школах
  • До складу формули входить суміш органічних сполук, які легко випаровуються з оброблюваної поверхні, не полишаючи розводів, надаючи поверхні бездоганний блиск
  • Має відмінну дезінфікуючу і миючу дію на поверхню, що очищається, має приємний полуничний запах

Сфера застосування
Можна використовувати як для щоденного прибирання, так і для видалення стійких забруднень у ванній кімнаті або туалеті.

Правила використання
При збиранні поверхонь
1. Для щоденної обробки підлог та інших твердих поверхонь миючий засіб розводиться водою від 10% (від 100 мл розчинити у воді до 1л). Нанесіть розчин на оброблювану поверхню за допомогою губки, змийте водою і насухо витріть мікрофіброю.

2. Для генеральної обробки поверхонь у ванних і туалетних кімнатах (сантехнічні вироби, фурнітура, кераміка стін, душові кабіни) миючий засіб використовується без розведення. Нанесіть на оброблювану поверхню, добре протріть губкою, змийте водою, витріть насухо.

При використанні на металевій фурнітурі кранів і змішувачів
Нанесіть кілька крапель концентрату на губку і обробіть поверхню не змиваючи водою. Після чого насухо протріть мікрофіброю.

Характеристики продукту
Концентрація робочого розчину: від 10% при щоденному використанні, до 100% – при генеральному прибиранні
Значення pH концентрату: 3
Упаковка: 5л (каністра), 500мл (в професійних пляшках)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Легкий, зручний та практичный кошик для покоївки. Незамінне рішення для прибирання номерного фонду в готелі. Постачається в комплекті з трьома професійними пляшками для миючого засобу.
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
Концентрований універсальний миючий засіб для скла та інших поверхонь. Високоефективний для очищення всіх типів забруднень. Зручне застосування, не потребує змивання водою, не залишає слідів, запобігає осіданню пилу і повторному забрудненню. Екологічний, володіє свіжим запахом. Економічне використання.