DAL

М’який чистячий засіб кремоподібної структури для миття акрилових ванн і душових

Ароматизований делікатний засіб з легким абразивним ефектом. Без натирання ефективно очищає поверхні з хрому, нержавіючої сталі, чавуну, пластику та кераміки. Можна використовувати як чистячий засіб для акрилових ванн і душових.

Властивості і переваги

  • Не залишає подряпин. Делікатний абразив дбайливо видаляє всі типи забруднень з різних поверхонь. Після обробки повністю розчиняється, не залишає дрібних частинок
  • Засіб зручний в застосуванні – використовується без додаткового механічного натирання
  • Миючий засіб екологічний, безпечний для здоров’я, не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Економічність використання – для роботи необхідно 2-5 мл на 1 м²
  • Залишає приємний свіжий аромат

Сфера застосування

Рекомендується використовувати для генерального прибирання сантехніки і сантехнічних зон, видалення стійких забруднень, миття акрилових ванн і душових.

Правила використання

Нанесіть засіб на серветку або вологу губку і протріть поверхню дочиста. Змийте відпрацьований засіб водою.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: готовий до використання
  • Значення pH концентрату: 9,5
  • Упаковка: 1000 мл

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
Універсальний дезінфікуючий засіб для чищення ванних кімнат і туалету. Ефективно для різних видів твердих поверхонь: ванн, раковин, душових, унітазів, пластика, керамічних поверхонь стін, фурнітури (крани, змішувачі).
Миючий засіб для генерального прибирання унітазів і пісуарів в туалетних кімнатах. У рецептуру засобу входить соляна кислота, яка дозволяє боротися з найсильнішими вапняними і сечокам'яними відкладеннями.