Комплексне рішення для професійного прибирання всіх типів поверхонь у ванній і туалетній кімнатах.


Універсальний дезінфікуючий засіб для чищення ванних кімнат і туалету. Ефективно для різних видів твердих поверхонь: ванн, раковин, душових, унітазів, пластика, керамічних поверхонь стін, фурнітури (крани, змішувачі).
Універсальний миючий засіб для ванної з дезинфікуючим і дезодоруючим ефектом. Ідеальне рішення для щоденного прибирання і швидкої дезінфекції всіх поверхонь що миються. Володіє високими антибактеріальними і освіжаючими властивостями, залишає стійкий бальзамний аромат.
DAL
DAL
Кремоподібний чистячий засіб. Завдяки м'якій абразивної складової, легко справляється з забрудненнями, характерними для ванних кімнат і санітарних зон. Ідеально для миття акрилових ванн і душових. Безпечний, нетоксичний, залишає запах свіжості.
Миючий засіб для туалету з дезодоруючим ефектом. Для щоденного чищення унітазів і пісуарів. Залишає в приміщенні свіжий морський запах. Безпечний, нетоксичний. Економічний у використанні.
Миючий засіб для генерального прибирання унітазів і пісуарів в туалетних кімнатах. У рецептуру засобу входить соляна кислота, яка дозволяє боротися з найсильнішими вапняними і сечокам'яними відкладеннями.