TERGI TUTTO

Чистячий поліруючий засіб для нержавіючої сталі та інших поверхонь

Універсальний засіб для чищення нержавіючих поверхонь: у ліфтах, у харчовій зоні (обробні столи, витяжки, гастрономічні ємності) тощо. Відмінно працює з іншими видами поверхонь: пластиковими, ламінованими і шпонованими, на плівкових покриттях.

Властивості і переваги

  • Засіб надає яскравий блиск оброблюваної поверхні, забезпечує високу якість очищення і швидке висихання
  • Містить суміш органічних аліфатичних сполук, які легко випаровуються, не полишаючи розводів
  • Екологічний склад, відсутність агресивних хімічних речовин і фосфатів
  • Володіє свіжим ароматом
  • Засіб готовий до використання

Сфера застосування

Можна використовувати як чистячий і поліруючий засіб для готелів, офісів, харчових зон та інших об’єктів господарського призначення.

Правила використання

Нанесіть засіб на оброблювану поверхню, добре протріть і видаліть залишки за допомогою мікрофібрової серветки. Якщо поверхня дуже жирна, попередньо обробіть її спеціальним знежирюючим засобом. Перед застосуванням обов’язково струсіть.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: готовий до використання
  • Значення pH концентрату: 7
  • Упаковка: 375 мл (професійна пляшка)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Поліроль для меблів. Ідеально підходить для очищення і полірування дерев'яних поверхонь. Формула з ефірною олією кедра живить і захищає дерев'яні меблі. Ефективно видаляє жирові забруднення, сліди від пальців, утворюючи захисну плівку.
Поліруюча емульсія для мармурових і гранітних поверхонь, поліроль для мармуру та граніту. Надає глянець оброблюваної поверхні, створює водовідштовхувальну невидиму плівку.
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.