SPLENDI LEGNO

Поліроль для меблів і дерев’яних поверхонь

Дбайливий поліруючий засіб для чищення забарвлених і нефарбованих дерев’яних поверхонь з ефірною олією кедра. Ефективно видаляє жирові забруднення, сліди від пальців, утворюючи захисну плівку на дерев’яних меблях та інших виробах з натурального дерева.

Властивості і переваги

  • Засіб містить полімерну композицію, яка створює грязезахістний ефект на оброблюваної поверхні
  • Кедрова ефірна олія, що входить до складу засобу, в поєднанні зі збалансованою полімерною композицією добре живить поверхню, запобігає від пересихання, зберігає первинний колір і блиск
  • Легко наноситься, не залишає розводів
  • Поліроль має приємний цитрусовий запах
  • Засіб готовий до використання
  • Економічність – зручна тригерна насадка забезпечує високу якість очищення поверхні при мінімальному розході засобу

Сфера застосування

Можна використовувати як поліроль для меблів, дерев’яних поверхонь в готелях, офісах, тощо, для домашнього використання.

Правила використання

Методом розпилення нанесіть поліроль на оброблювану дерев’яну поверхню, добре розподіліть і відполіруйте тканинною серветкою до блиску.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: готовий до використання
  • Значення pH концентрату: 7
  • Упаковка: 375 мл (професійна пляшка з тригером)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Поліруюча емульсія для мармурових і гранітних поверхонь, поліроль для мармуру та граніту. Надає глянець оброблюваної поверхні, створює водовідштовхувальну невидиму плівку.
Миючий засіб для дерев'яних поверхонь з ефірною олією кедра і полімерними добавками. Ідеальне рішення для миття, чищення та захисту всіх дерев'яних поверхонь - захищених і незахищених підлог, паркету, паркетної дошки, ламінату та ін.
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
Універсальний засіб для чищення поверхонь з нержавіючої сталі: у ліфтах, у харчовій зоні (обробні столи, витяжки, гастрономічні ємності) тощо. Відмінно працює з іншими видами поверхонь: пластиковими, ламінованими і шпонованими, на плівкових покриттях.