MARMO e GRANITO

Поліруюча емульсія для мармурових і гранітних поверхонь, поліроль для мармуру та граніту

Засіб для підтримки блиску поверхонь, схильних до помутніння: шліфованого мармуру, граніту, натурального каменю тощо. Надає глянець оброблюваної поверхні, створює водовідштовхувальну невидиму плівку.

Властивості і переваги

  • Композиція містить натуральні воскові сполуки, які сприяють максимальному захисту оброблюваних поверхонь, повертають первісний блиск
  • Засіб дозволяє при мінімальному нанесенні на поверхню отримати високі поліруючі характеристики – швидке висихання і блиск. Не залишає розводів
  • Емульсія гіппоалергенна, пройшла дерматологічний тест, не містить фосфатів
  • Засіб готовий до використання

Сфера застосування

Рекомендується використовувати як підтримуючий поліруючий засіб у готелях, туристичних комплексах, офісах тощо. Поліроль для мармуру та граніту можна також використовувати в домашніх умовах.

Правила використання

Розпорошите емульсію на оброблювану поверхню, ретельно розподіліть за допомогою мікрофіброві серветки. Перед застосуванням добре струсіть.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: готовий до використання
  • Значення pH концентрату: 7
  • Упаковка: 375 мл (професійна пляшка з тригером)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
Поліроль для меблів. Ідеально підходить для очищення і полірування дерев'яних поверхонь. Формула з ефірною олією кедра живить і захищає дерев'яні меблі. Ефективно видаляє жирові забруднення, сліди від пальців, утворюючи захисну плівку.
Засоби для щоденного догляду за мармуровою підлогою, мийки полірованої підлоги. Призначено для прибирання полірованих і мармурових поверхонь. Надає блиск підлогам, освіжає колір, не залишає розводів.