POM REFRESHING

Засіб для видалення неприємних запахів, нейтралізатор запаху

Засіб спеціально розроблено для видалення неприємних запахів у різних зонах. Ефективно усуває запахи гару, диму, сигарет, а також неприємні запахи, характерні для санітарних і ванних кімнат. Швидко і легко позбавляє від небажаних запахів не тільки в приміщенні, а й на одязі. Повністю нейтралізує запах тварин. Надовго залишає в приміщенні приємний стійкий аромат.

Властивості і переваги

  • Завдяки особливій формулі активної речовини, засіб видаляє причину неприємного запаху, а не маскує його
  • Не залишає небажаних слідів і розводів на всіх видах поверхонь
  • Можна використовувати не тільки на твердих поверхнях, а й на тканинах (штори, килими або килимові покриття, одяг, салон автомобіля, тощо)
  • Засіб екологічний, безпечний для здоров’я, не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Економічність використання – для роботи необхідно 3 мл на 1 м² (3 розпилення). Ця доза легко дозується за допомогою насадки-розпилювача

Сфера застосування

Засіб використовується для видалення неприємних запахів у житлових, готельних, офісних та інших приміщеннях, в санітарних і ванних кімнатах.

Правила використання

При використанні як дезодоранту, обприсніть в приміщенні, де потрібно усунути неприємні запахи. Для видалення запахів з поверхні, нанесіть речовину безпосередньо на неї. Якщо поверхня тверда, ретельно розподіліть засіб мікрофібровою серветкою. Уникайте надмірного зволоження тканини. Дайте висохнути.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: готовий до використання
  • Значення pH концентрату: 7,1 ± 0,5
  • Упаковка: 0,5 л

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Професійний дезодорант, освіжувач повітря тривалої дії. Швидке і просте використання - наноситься за допомогою розпилювача. Ефективно усуває неприємні запахи, має тривалу дезодоруючу дію.
Універсальний миючий засіб подвійної дії: дезинфікує і дезодорує. Ідеально підходить для щоденного прибирання і швидкої дезінфекції всіх поверхонь що миються. Має значну антибактеріальну і дезодоруючу дію, залишає стійкий бальзамний запах.
Висококонцентрований миючий засіб з дезодоруючим ефектом для щоденного догляду за різними твердими поверхнями: керамічною плиткою, лінолеумом, меблевими поверхнями, вітринами, прилавками тощо.