POM ESSENCE

Професійний дезодорант, освіжувач повітря тривалої дії

Дезодоруючий універсальний засіб (парфюмерна композиція). Ефективно, швидко і легко усуває запахи поту, диму, сигарет, а також неприємні запахи характерні для санітарних і ванних кімнат. Добре справляється з неприємним запахом тварин. Не залишає сліди й розводи на поверхні. Приємний стійкий аромат залишається в приміщенні на тривалий час. Різноманітність запахів дає можливість вибрати улюблений аромат (зима – хвойний аромат, весна – аромат японського лотоса, літо – запах ванілі і мигдалю, осінь – аромат свіжого листя). Ідеальний освіжувач повітря для готелів.

Властивості і переваги

 • Завдяки особливій формулі активної речовини, засіб прибирає причину неприємного запаху, а не маскує його
 • Аромат поступово розкривається і довго діє на поверхнях
 • Чотири парфумованих аромату дають можливість урізноманітнити запахи в житлових зонах, чергувати їх, залежно від пори року
 • Не залишає слідів і розводів на всіх видах поверхонь
 • Засіб екологічний, безпечний для здоров’я не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
 • Економічність використання – для роботи необхідно 1 мл на 1 м² (1 розпилення). Легко дозується за допомогою насадки-розпилювача
 •  

  Сфера застосування

  Засіб розроблений для видалення стійких неприємних запахів в різних зонах: у житлових, готельних, офісних приміщеннях, в санітарних і ванних кімнатах.

   

  Правила використання

  Нанесіть речовину безпосередньо на поверхню (урни, кути у ванній кімнаті, килими та інші поверхні, де може затримуватися неприємний запах) або розпорошите в повітря (2-3 натискання на розпилювач). Уникайте надмірного зволоження. Дайте засобу висохнути.

   

  Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: готовий до використання
  • Значення pH концентрату: 6,5
  • Упаковка: 500 мл

  Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Універсальний миючий засіб подвійної дії: дезинфікує і дезодорує. Ідеально підходить для щоденного прибирання і швидкої дезінфекції всіх поверхонь що миються. Має значну антибактеріальну і дезодоруючу дію, залишає стійкий бальзамний запах.
Висококонцентрований миючий засіб з дезодоруючим ефектом для щоденного догляду за різними твердими поверхнями: керамічною плиткою, лінолеумом, меблевими поверхнями, вітринами, прилавками тощо.
Повністю усуває неприємний запахи, впливаючи на їх джерела (смог, дим, кухонні запахи, клітки з тваринами та інше). Залишає приємний парфюмований аромат. Не залишає плям на твердих поверхнях та тканинах одягу, м'яких меблів, штор, килимів.