RAVVIVA

Миючий засіб для глянцевих поверхонь на підлозі

Миючий поліруючий засіб для щоденного догляду за керамічними підлогами (захищеними і незахищеними) та за підлогами, обробленими полімерними емульсіями.

Властивості і переваги

  • Засіб призначений для чищення і полірування поверхонь в одній операції
  • Забезпечує максимальний блиск без смуг, відновлює первісний колір поверхні, приємно пахне
  • Сприяє відмінному змочуванню оброблюваної поверхні
  • Зручно в застосуванні – не вимагає змивання, видаляє забруднення, не утворюючи додаткових нашарувань, не пошкоджує найделікатніші і поліровані поверхні
  • Полімери й віск, що входять до складу продукту, дозволяють використовувати RAVVIVA для догляду за найвишуканішим покриттям, не полишаючи розводів, при цьому створюючи легкий захист на необроблених підлогах
  • Завдяки низькому піноутворенню рекомендується використовувати в однодискових і підлогомийних машинах, а також вручну c допомогою мопов

Сфера застосування

Використовується для щоденного та підтримуючого прибирання підлогових покриттів.

 

Правила використання

Для щоденного та підтримуючого прибирання використовуйте 2% -5% розчин (200 мл – 400 мл розвести у воді до 1 літра). Нанесіть розчин на оброблювану поверхню за допомогою швабри-мопа або підлогомийної машини, обробіть поверхні і дайте їм висохнути.

 

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 2% -5% для щоденного та підтримуючого прибирання
  • Значення pH концентрату: 9,5
  • Упаковка: 5 літрів (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Незамінний інструмент для професійного прибирання, миття всіх типів підлог і навіть килимів, для полірування й обробки воском підлогових покриттів. Потужність 1-1,6кВт, обертання диска 154 об./хв, робоча ширина 13’’-20’’, планетарна коробка передач, вага 35,5-41кг.
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.
Миючий засіб для щоденного догляду за кристалізованими мармуровими підлогами, підлогами з натурального каменю, обробленими полімерними емульсіями, глянсовими підлогами та підлогами «терраццо».