PARQUET CLEAN

Засіб для миття дерев’яних підлог, паркету, ламінату і інших дерев’яних поверхонь

Засіб містить ефірну кедрову олію, збагачену полімерними добавками. Підходить для захищених і незахищених підлог. Надає захищеним поверхням яскравий блиск. На незахищених створює невидиму захисну плівку.

Властивості і переваги

  • Містить ефірну кедрову олію просочує поверхню і створює невидиму захисну плівку, яка надає поверхні яскравий блиск
  • Миючий засіб екологічний, безпечний для здоров’я, не містить хлору, фосфатів, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Забезпечує якісне очищення оброблюваної поверхні, швидке висихання без розводів і слідів
  • Зручний в застосуванні – не вимагає змивання
  • Засіб не піниться, може використовуватися для ручного та машинного прибирання

Сфера застосування

Миючий засіб можна використовувати для щоденного та генерального прибирання, для видалення різних забруднень і додання блиску дерев’яним поверхням.

 

Правила використання

Приготуйте розчин з урахуванням ступеню забруднення. Обробіть поверхню добре вичавленою шваброю-мопом. Засіб може використовуватися з прибиральною технікою (у суворій відповідності з інструкцією по експлуатації техніки). Для сильних забруднень, повторити процедуру ще раз.

 

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 1% -2% (100 мл – 200 мл на 10 л води)
  • Значення pH концентрату: 9 ± 0,5
  • Упаковка: 5 літрів (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Електричні машини для миття підлоги з дисковою щіткою. Продуктивність 1.750 м²/год, потужність двигуна 0,5 кВт, робоча ширина 350мм, ширина гумки440 мм, бак для брудної води20 л, тиск щіток 10кг, вакуум 1,3мбар.
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.
Поліроль для меблів. Ідеально підходить для очищення і полірування дерев'яних поверхонь. Формула з ефірною олією кедра живить і захищає дерев'яні меблі. Ефективно видаляє жирові забруднення, сліди від пальців, утворюючи захисну плівку.