INI-MOK

Засіб для чищення килимів миючим пилососом або вручну

Професійний низькопінний миючий засіб для машинного чи ручного чищення килимів з натуральних і синтетичних волокон.

Властивості і переваги

  • Глибоке проникнення в структуру волокон килима
  • До складу входять хімічні елементи, які сприяють ефективному відділенню частинок бруду, виведенню жирних плям, очищенню навіть найстійкіших забруднень
  • Оригінальні поверхнево-активні речовини (ПАРи), оберігають від швидкого повторного забруднення
  • У складі відсутні відбілюючі елементи, включаючи оптичні. Засіб не руйнує текстильні барвники, зберігає, відновлює і освіжає вихідну колірну гамму килимового покриття
  • Ефективно для чищення пучкових килимів петельной фактури, килимових виробів з високим ворсом
  • Миючий засіб володіє приємним квітковим ароматом

Сфера застосування

Використовується як миючий засіб для професійного чищення килимових покриттів з натуральних і синтетичних волокон за допомогою миючого пилососа екстрактора або вручну.

Правила використання

1. Ретельно пропилососьте килим перед обробкою INI-MOK зі спеціальною насадкою-щіткою, щоб прибрати дрібні механічні забруднення.

2. Перед початком роботи обов’язково перевірте стійкість кольору і ступінь водонепроникності килима на невеликий непомітний ділянці.

3. Залийте 3% -5% розчин миючого засобу в бак екстракторної машини і працюйте відповідно до інструкції виробника обладнання, враховуючи ступінь забруднення покриття.

4. Для чищення сильно забруднених килимів, працюйте невеликими ділянками і повторюйте процес, якщо це необхідно. Не ходіть по чистому килиму, поки він повністю не висохне.

5. Для чищення складних для виведення плям нанесіть миючий засіб у вигляді концентрату на його поверхню, залиште попрацювати на 1-2 хвилини, потім видаліть за допомогою вологої серветки.

6. Після обробки ковроліну миючим засобом необхідно провести обробку покриття антистатиком (продукт, що містить катіонний ПАР) для зняття статичної електрики.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: від 3% -5% в залежності від ступеня забруднення (30-50 мл концентрату розчинити в літрі води)
  • Значення pH концентрату: 9
  • Упаковка: 5л (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Миючий засіб-шампунь для миття килимів (сухою піною). Глибоке чищення м'яких меблів і килимових покриттів. Спеціальні смоли запобігають вторинному забрудненню. Дбайливо ставиться до кольору тканини. Ніжний аромат.
Міцні та надійні пилососи екстрактори. Можна використовувати для сухого прибирання і збору крупного сміття, вологого прибирання поверхонь, збору рідин та рідкого бруду, для хімчистки килимів, м'яких меблів, салонів автомобілів та ін. текстильних поверхонь. Двоступінчастий мотор з обвідним охолодженням, потужністю 1,2/2,8 кВт, бак 40/80л з ударостійкого пластику або н/ж сталі, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40 мм)
Незамінний інструмент для професійного прибирання, миття всіх типів підлог і навіть килимів, для полірування й обробки воском підлогових покриттів. Потужність 1-1,6кВт, обертання диска 154 об./хв, робоча ширина 13’’-20’’, планетарна коробка передач, вага 35,5-41кг.