GRES

Сильнодіючий засіб для миття кам’яних підлог

Ефективний засіб для миття кам’яних і керамічних підлог, інших мікропористих поверхонь. Ідеальне рішення для прибирання підлоги в супермаркетах і в інших зонах високої прохідності. Швидко і легко проникає в пори різних матеріалів, видаляючи стійкі забруднення. Може використовуватися для миття підлогомиючою машиною або шваброю-мопом.

Властивості і переваги

  • Засіб для миття кам’яних підлог містить збалансований склад розчинників, ефективно і глибоко очищає поверхні від різних видів забруднення: слідів від взуття, вуличного бруду, жирних плям тощо
  • Полірує поверхню, утворює невидиму плівку, яка запобігає повторним забрудненням і осіданню пилу
  • Миючий засіб екологічний, безпечний для здоров’я, не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Засіб зручний в застосуванні – не вимагає змивання
  • Володіє приємним лимонним ароматом
  • Низьке піноутворення дозволяє використання в машинах для миття підлог

Сфера застосування

Використовується для генерального прибирання, для видалення стійких забруднень. Ефективно працює в місцях високої прохідності (зали магазинів і супермаркетів).

 

Правила використання

Приготуйте розчин, з урахуванням ступені забруднення. Нанесіть на поверхню шваброю-мопом, або за допомогою клінінгової техніки (строго дотримуючись інструкції по використанню техніки). Після нанесення розчину, дайте поверхні висохнути. Для сильних забруднень, повторити процедуру ще раз.

 

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 0,5% -3% (50 мл-300 мл на 10 л води)
  • Значення pH: > 13,0
  • Упаковка: 750 мл, 5л (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Сильнодіючий миючий засіб для всіх типів водостійких поверхонь: кам'яно-керамічних і пористих поверхонь, наливних полімерних і бетонних підлог. Також легко бореться з жировими забрудненнями і чорними відбитками від шин і взуття.
Незамінний інструмент для професійного прибирання, миття всіх типів підлог і навіть килимів, для полірування й обробки воском підлогових покриттів. Потужність 1-1,6кВт, обертання диска 154 об./хв, робоча ширина 13’’-20’’, планетарна коробка передач, вага 35,5-41кг.
Електричні машини для миття підлоги з дисковою щіткою. Продуктивність 1.750 м²/год, потужність двигуна 0,5 кВт, робоча ширина 350мм, ширина гумки440 мм, бак для брудної води20 л, тиск щіток 10кг, вакуум 1,3мбар.