DRY MOK

Миючий засіб-шампунь для миття килимових покриттів і м’яких меблів (сухою піною)

Професійний засіб для чищення килимових покриттів і оббивних матеріалів. Нейтральний шампунь (суха піна). Глибоко чистить. Завдяки входять до складу смолам, запобігає повторне забруднення.

Властивості і переваги

 • Ефективно для будь-якого забруднення
 • Завдяки нейтральному pH не знебарвлює тканини
 • Швидко сохне на килимових покриттях при використанні генератора піни
 • Не залишає плям
 • Миючий засіб екологічно, безпечно для здоров’я, не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин. Володіє ніжним запахом.
 • Сфера застосування

  Використовується для генерального прибирання, для видалення різних стійких забруднень (як для боротьби з локальними плямами, так і для загального прибирання за допомогою піногенератора).

  Правила використання


  Для килимових покриттів:
  Зберіть пил і сміття з килима пилососом.
  При допомогою однодискової машини з пінним генератором нанесіть піну і обробіть килим. Дайте піні висохнути і приберіть залишки пилососом. За допомогою низкоскоростной однодискової машини, оснащеної щіткою для шампуню, нанесіть розчин і обробіть килим. Нанесіть піну, працюючи щіткою. Дайте піні висохнути і приберіть залишки пилососом.

  Для оббивних матеріалів:
  Обробіть матеріал розчином миючого засобу річний щіткою. Дайте піні висохнути і приберіть залишки пилососом.

  Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 3% -10% (30 мл – 100 мл на 1 літр води)
  • Значення pH концентрату: 7,0 ± 0,5
  • Упаковка: 5 літрів (каністра)

  Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Миючий засіб для текстильних синтетичних і вовняних килимів. Не руйнує фарбу і структуру покриття. Ефективно видаляє бруд і жирні плями. Без піноутворення, ідеально підходить для чищення миючими пилососами, однодисковими машинами або вручну.
Міцні та надійні пилососи екстрактори. Можна використовувати для сухого прибирання і збору крупного сміття, вологого прибирання поверхонь, збору рідин та рідкого бруду, для хімчистки килимів, м'яких меблів, салонів автомобілів та ін. текстильних поверхонь. Двоступінчастий мотор з обвідним охолодженням, потужністю 1,2/2,8 кВт, бак 40/80л з ударостійкого пластику або н/ж сталі, професійні комплектуючі та аксесуари (Ø 40 мм)
Незамінний інструмент для професійного прибирання, миття всіх типів підлог і навіть килимів, для полірування й обробки воском підлогових покриттів. Потужність 1-1,6кВт, обертання диска 154 об./хв, робоча ширина 13’’-20’’, планетарна коробка передач, вага 35,5-41кг.