CLEANER 2000

Сильнодіючий засіб для миття кам’яної підлоги та інших видів поверхонь

Миючий засіб сильної дії для всіх типів водостійких поверхонь: кам’яно-керамічних і пористих поверхонь, наливних полімерних і бетонних підлог.

Властивості та переваги

  • Сильнолужна природа миючого засобу дозволяє ефективно використовувати засіб для наступних забруднень: жирові забруднення, включаючи мінеральні та синтетичні масла на промислових підприємствах і складах, чорні відбитки, які залишаються на поверхні від шин, підошов взуття в спортзалах , роздягальнях, торгових залах і т.д.
  • Зручний в застосуванні – низькопінні характеристики засобу не потребують подальшого змивання його з поверхонь
  • Добре випаровується з оброблюваної поверхні, при цьому не залишає розводів і додаткових нашарувань
  • Не має різкого запаху
  • До складу засобу не входять фосфати та агресивні хімічні речовини (хлор, їдкі кислоти й розчинники)

Сфера застосування

Ефективне миючий засіб для промислових підприємств, супермаркетів, складів, паркінгів.

 

Правила використання

Для слабких забруднень використовуйте 1-3% (100-300 мл концентрату розвести з 10 л води).
При сильних забрудненнях застосовуйте 4 -10% робочий розчин (400 мл – 1 літр концентрату розвести у воді до 10 л). Нанесіть розчин на оброблювану поверхню за допомогою швабри – мопа або підлгомийної однодискової машини, обробіть поверхню і дайте їй висохнути.

 

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: від 1% -10% залежно від ступеня забруднення
  • Значення pH концентрату: 13
  • Упаковка: 5 літрів (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.
Електричні машини для миття підлоги з дисковою щіткою. Продуктивність 1.750 м²/год, потужність двигуна 0,5 кВт, робоча ширина 350мм, ширина гумки440 мм, бак для брудної води20 л, тиск щіток 10кг, вакуум 1,3мбар.
Ароматизований миючий засіб багатоцільового використання. Ідеально підходить для щоденного підтримання чистоти всіх твердих поверхонь і підлог. Підходить ручного миття и для застосування з підлогомийними машинами. Поширює в приміщенні приємний і стійкий аромат свіжості. Не потребує змивання.